Video STRONGRENİASSANCE FUN MOVİE 3 PT MAGE TOKATLAMA

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda strongali tarafından 9 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. strongali

strongali Usta Oyuncu

2. besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

Ahahahaahah best yatalaklar movie çeker olmuş:D:D sizden 5-6 gömlek üstün omc üzerinden prim yapma çabanızı anlayışla karşılıyoruz olur da nova atmayı öğrenmek isterseniz omc.tsdeyiz.biz adresinden bize ulaşabilirsiniz. Strong clanında asas oynamayı bilen varsa 1v1 atmaya davet ediyorum beyler nickim OMC: D E L P I E R O hani dün 10 dakikada hepinizden rival alan:D:D:D:D:D

3. strongali

strongali Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ahahahaahah best yatalaklar movie çeker olmuş:D:D sizden 5-6 gömlek üstün omc üzerinden prim yapma çabanızı anlayışla karşılıyoruz olur da nova atmayı öğrenmek isterseniz omc.tsdeyiz.biz adresinden bize ulaşabilirsiniz. Strong clanında asas oynamayı bilen varsa 1v1 atmaya davet ediyorum beyler nickim OMC: D E L P I E R O hani dün 10 dakikada hepinizden rival alan:D:D:D:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    kufur etmekten baska bı halta yaramazsınız sız kımsınız ya :D servera sor bakayım en iyi mage team kim boş yapma yat yere

• besiktaslove34

Hani küfür nerede göster biz de görelim? Servera soralım hadi en iyi kimmiş siz kendinizi ne sanıyorsunuz birader şu servera kaç tane mage team geldi geçti ilk 5'te bile değilsiniz komutçunuzun gözleri yok:DBir cswde 4 tane mageniz tblden ban yedi serverı bıraktınız gittiniz OMC hep burada. En iyi kim olduğunu merak ediyorsan cswlerin kazananlarına bakalım omc şimdiye kadar 35-40 csw rahat kazanmıştır siz en son csw kazandığınızda cumhurbaşkanı abdullah gül'dü:D:D:D

heroes bunu beğendi.
  • strongali

strongali Usta Oyuncu

Hani küfür nerede göster biz de görelim? Servera soralım hadi en iyi kimmiş siz kendinizi ne sanıyorsunuz birader şu servera kaç tane mage team geldi geçti ilk 5'te bile değilsiniz komutçunuzun gözleri yok:DBir cswde 4 tane mageniz tblden ban yedi serverı bıraktınız gittiniz OMC hep burada. En iyi kim olduğunu merak ediyorsan cswlerin kazananlarına bakalım omc şimdiye kadar 35-40 csw rahat kazanmıştır siz en son csw kazandığınızda cumhurbaşkanı abdullah gül'dü:D:D:D

:D Çok komiksin biz sizin gibi her cswye 50 kişi girmiyoruz az ama öz 8 kişiyiz bak kesebiliyorsan gel kes dıyorum.En iyi olmak için csw kazanmak gerek heralde :D ona bakılırsa okçularda alıyor csw onlar mı en iyi oluyor ? ben sana son saniye vurus yapayım csw alayım en ıyı benmı oluyorum ?? 100 Tl için 50 tane sağdan soldan adam toplamaya benzemezz çıkar 8e8 atalım wsmizi tabi yürek varsa TBL diye ağlamazsanızz :D BOŞ MUHABBETE GEREK YOK LAFTA BIRAKMA İCRAATE DÖKDE GÖRELİM HADI IYI GUNLER :)

• strongali

strongali Usta Oyuncu

ama şey bu arada 3 pt mage olsanda farketmiyor gene kesiliyorsun :D valla foruma kendini rezil ediyorsun beşiktaş ya :D Kurban olayım icraate dök artık lafta kalmasın :D

• besiktaslove34

Cswye 50 kişi giremezsiniz çünkü komutçunuzun 50 kişiyi yönetecek kapasitesi yok bu 1 :D Son saniye vuruşu yapabilmen için son saniyede taşta olman gerekir ama buna omc izin vermez bu 2 :D sağdan soldan adam toplamıyoruz cswye hep aynı kadro giriyoruz bu 3 :D bize tbl diyip 1 cswde 4 tane magesi banlanan sizsiniz bu 4 :D vs istiyorsanız ben pmyi verdim içten dıştan movie bu da 5 hadi eyvallah he bu arada kesiliyorsun diyorsun da kimin kimi kestiğini cümle alem chat kısmını okuyarak görüyor hep sağ tarafta sizin isminiz var :D

OffensiveMarvelClass.. kalitenin tek adresi.

• besiktaslove34

Okçular csw alıyor demişsin de 1 kere alıyorsan bu tesadüftür bu başarıyı sürekli gerçekleştiriyorsan bunun adı kalitedir güçtür ;)

heroes bunu beğendi.
  • NeverFALLSSSS

NeverFALLSSSS Yeni Oyuncu

Elinze sağlık başarılı.

• strongali

strongali Usta Oyuncu

Cswye 50 kişi giremezsiniz çünkü komutçunuzun 50 kişiyi yönetecek kapasitesi yok bu 1 :D Son saniye vuruşu yapabilmen için son saniyede taşta olman gerekir ama buna omc izin vermez bu 2 :D sağdan soldan adam toplamıyoruz cswye hep aynı kadro giriyoruz bu 3 :D bize tbl diyip 1 cswde 4 tane magesi banlanan sizsiniz bu 4 :D vs istiyorsanız ben pmyi verdim içten dıştan movie bu da 5 hadi eyvallah he bu arada kesiliyorsun diyorsun da kimin kimi kestiğini cümle alem chat kısmını okuyarak görüyor hep sağ tarafta sizin isminiz var :D

OffensiveMarvelClass.. kalitenin tek adresi.
    seni artık şeyime takmıyacagım biz menfaat için bir arada durmuyoruz canım np ye değil zevkimize bakıyorum verıyorum 100 tl sus ıstersen ? dual fs ıcın sagdan soldan mage toplamanın manası yok.Bizi serverda ıstemeyıp ugurkelese yalvaran sız degılmıydınız bizi kimse istemedi serverda tbl dıye aglıyordunuz cunku nesta iyi bilir.Server biliyor neyin ne oldugunu kesebilirsen buyur kes movieni çekip atarsın he gücüm yetmedi dersen elinize saglık dersin ama sizde o da yok :D hep kesilip tbl diye ağlıyorsunuz hadi canım 2fs için sc için sagdan soldan adam topla boş yapma sıkıldım artık

• strongali

strongali Usta Oyuncu

Okçular csw alıyor demişsin de 1 kere alıyorsan bu tesadüftür bu başarıyı sürekli gerçekleştiriyorsan bunun adı kalitedir güçtür ;)

geçenlerde servera tekrar basladıgımızda oylesıne bı kadro cıkartıp 8 kısı bak nasıl malamat etmişiz sizi :D Oktayın üstüne komutcu varmıymış serverda ? BOŞ YAPMA CANIM HADİ İKİLE

• besiktaslove34

seni artık şeyime takmıyacagım biz menfaat için bir arada durmuyoruz canım np ye değil zevkimize bakıyorum verıyorum 100 tl sus ıstersen ? dual fs ıcın sagdan soldan mage toplamanın manası yok.Bizi serverda ıstemeyıp ugurkelese yalvaran sız degılmıydınız bizi kimse istemedi serverda tbl dıye aglıyordunuz cunku nesta iyi bilir.Server biliyor neyin ne oldugunu kesebilirsen buyur kes movieni çekip atarsın he gücüm yetmedi dersen elinize saglık dersin ama sizde o da yok :D hep kesilip tbl diye ağlıyorsunuz hadi canım 2fs için sc için sagdan soldan adam topla boş yapma sıkıldım artık
    size biz tbl demiyoruz serverın admini uğur keleş diyor ki 4ünüzü birden banladı yol aldınız :D biz sizin serverda olmanızı hep isteriz çünkü free npsiniz sayenizde bayrak sıralamasında da birinciyiz andreamtrdeki clanlar ikiye ayrılır omc ve diğerleri :D :D

• besiktaslove34

geçenlerde servera tekrar basladıgımızda oylesıne bı kadro cıkartıp 8 kısı bak nasıl malamat etmişiz sizi :D Oktayın üstüne komutcu varmıymış serverda ? BOŞ YAPMA CANIM HADİ İKİLE
    videonun hiçbir saniyesinde omc göremedim sizde ciddi ciddi bi körlük var bu büyük bir sorun bak en uzun movieniz 2 dakikalık olur :D

sen izle bakalım strong kaç kere paket olmuş hadi şimdi kudur kudurabildiğin kadar :D :D :D

• strongali

strongali Usta Oyuncu

videonun hiçbir saniyesinde omc göremedim sizde ciddi ciddi bi körlük var bu büyük bir sorun bak en uzun movieniz 2 dakikalık olur :D

sen izle bakalım strong kaç kere paket olmuş hadi şimdi kudur kudurabildiğin kadar :D :D :D
    4-5 kişi kestiklerimizi almıyorum canım benim 60 tane vıdeo vardı elımde hepsini toplayım 20dklık movie cıkar ama gerek varmı ? En iyi yerleri atmak varken boş insan

• besiktaslove34

4-5 kişi mi? Ahahaha bizi kestiğiniz tek 1 yer var orada da içimizdeki mele ile uğraşıyorduk siz oyun mu biliyorsunuz elinde son attığımdan daha sağlam videon varsa at görelim bu videoyu izleyen herkes stronga neler yapmışız gördü 10 dakikalık videonun 6 dakikasında strongu rezil etmişiz böyle aciz cevaplar verme video istedin buyur video yat yere yat yat:D:D

• Mehmet OKTAY

Mehmet OKTAY Oyuncu

Besıktas denen velet gene burda yarrak yıcek gıdecek yıne :D - OMC SEN YAT KALK RVG MELENE DUA ET :d ONLARIN ARKASINA SIGINMISSINIZ BUNU BEN DEMIYORUM HERKES DIYOR :d EGER ERKEK ADAM OLSAN ONLARIN ARKASINDAN DEIL KENDIN YAPARSIN MARIFETLERINI ' TMM SIZIN 3 PT LE YAPTINIZI BEN 1 PT LE FAZLASIYLA YAPIYORUM BUNU SEN DEIL KOMUTCUN DAHI BILIO :d SIMDI 1 DK KA ADAM OLSA SIKTIR KAYBOL

• besiktaslove34

Zavallı doğruları duyunca kudurmuş hakaret etmeye başlamış:D:D OMC'nin altında can çekişen domuz sürüsünden daha fazlası değilsiniz kudurun kolsuz körler:D:D:D:D:D:D

• besiktaslove34

Erotik melen seni kurtarmıyor mu bebe :D OMC-RvG yatırır kaldırır siz de böyle kudurursunuz:D:D:D

• strongali

strongali Usta Oyuncu

beşiktaş emin ol elimde 6-7 dakkadan fazla video vardı hepsini ssdden sildim cunku 4-5 kişi düşürmüşüz onları vıdeo atıcak kadar kalitesiz degilim ki sen kalitesizsin 4-5 kill aldıgın şeyi bile videoya koyuyorsun ben elımdeki en iyileri koyarım begendıklerımı sen hepsini koyarsın kaliteni belli ediyorsun ben her hafta movie çeker atarım sen rahat ol

• besiktaslove34

hani kardeş 4-5 kişi falan değil basbayağı sayfa yemişsin hepsini koysam video süresi 2 gün falan olur tüm partini düşürmeden koymam videoyu izleyen görüyor zaten strongun nasıl paket olduğunu o yüzden burda yazışmaya gerek yok daha iyi videon varsa buyur koy izleyelim 4-5 kişi kesip koyan sensin asıl :D

• Bu Sayfayı Paylaş