Şu gelemeyen yeni client

'Şikayet Alanı' forumunda erseneresen7 tarafından 10 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. erseneresen7

erseneresen7 Yeni Oyuncu

Gelse de artık ezik kolu ayakkabı bağlamaktan başka bi boka yaramayan TBL macrocu süzmelerin hangi server a taşınacağını birlikte görsek

2. afrazat

afrazat Aktif Oyuncu

Bu yönetim varken user kaybetmeyelim diye gene TBL olur bu swde. Adam yürürken cure alıyor hemde defalarca admine yazıyorsun tek cevap var inceleyelim sanki atomu parçalıyor pezevenk birkere adamı kontrol etse görülecek birşey belkide görüyor işine gelmiyor. Bakıyor adam yeni char ise banliyor değilse sürekli online adamsa ellemiyor. O yüzden fazla bişey beklememek gerekir. Bende bir ara umutlanmistim ama olmaz. TBL serbest ama adam macro mause yasaklama peşinde

3. MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bu yönetim varken user kaybetmeyelim diye gene TBL olur bu swde. Adam yürürken cure alıyor hemde defalarca admine yazıyorsun tek cevap var inceleyelim sanki atomu parçalıyor pezevenk birkere adamı kontrol etse görülecek birşey belkide görüyor işine gelmiyor. Bakıyor adam yeni char ise banliyor değilse sürekli online adamsa ellemiyor. O yüzden fazla bişey beklememek gerekir. Bende bir ara umutlanmistim ama olmaz. TBL serbest ama adam macro mause yasaklama peşinde
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Çok boş konuşuyorsun yürürken cure diyorsun insanların pc sine girip pk larını izliyorum tbl yok diyorum hala kesemediğiniz insanlara tbl demeyi bırakın.

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Çok boş konuşuyorsun yürürken cure diyorsun insanların pc sine girip pk larını izliyorum tbl yok diyorum hala kesemediğiniz insanlara tbl demeyi bırakın.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Tblyi direk fixle oyuna girerken tbl acıyorsa direk dc olsun k59da öyle orayı savunmuyorum ama öyle bide mausu fixlemek nedir sorduğumuz zaman neden diye öyle gerekti diye cevap veriyosun böyle sürmez bu.

• Bu Sayfayı Paylaş