JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
ARENADA EGER ARKA ARKAYA R KACIRMADAN 3 KİL VURABİLEN VARSA VİDEO CEKSİN BANA ATSIN BENDE TBL DEMİYİM . OYUNDA KURAL BUDUR MACRO VEYA PEDALLA SKİL R SKİL R SKİL VURURSUN 3. VURMAK OYUNA HAYKIRIDIR ARKADASLAR OYUN BİLGİSİ OLAN HERKES BUNU BİLİR ZATEN İZLEYEN BDWDE KOVALARKEN UZAK MESAFEDEN BANA R KACIRMADAN 5 KERE VURMUS ARKADAS....

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
BURDA 5 SKİLEDE R KOYUOR 5 İ BIRAK 3 TANE ÜST ÜSTE SKİLİN ALTINA R KOYABİLCEK VARSA VİDEO CEKSİN ATSIN BANA

besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
22
Bu adamın tbl olduğunu bilmeyen kaldı mı townda oturuyorum bowldan bana vuruyor ibne mesafe tanımıyor

Tolgak1nq

Yeni Oyuncu
15 Nisan 2018
11
0
1
30
ARENADA EGER ARKA ARKAYA R KACIRMADAN 3 KİL VURABİLEN VARSA VİDEO CEKSİN BANA ATSIN BENDE TBL DEMİYİM . OYUNDA KURAL BUDUR MACRO VEYA PEDALLA SKİL R SKİL R SKİL VURURSUN 3. VURMAK OYUNA HAYKIRIDIR ARKADASLAR OYUN BİLGİSİ OLAN HERKES BUNU BİLİR ZATEN İZLEYEN BDWDE KOVALARKEN UZAK MESAFEDEN BANA R KACIRMADAN 5 KERE VURMUS ARKADAS....
Önümde otur sonra bu kadar sikil nasıl vuruyorsun de vay amk sizin clandakiler daha iyi bilir bu işleri

afrazat

Yeni Oyuncu
7 Ağustos 2017
19
7
3
jamesdean tbl olduğunu bilmeyen yok ama ne hikmetse ugurun korumasındamısınız nedir hiç birşey yapılmıyor. klana hilesiz adam almıyorlar daha 1 hafta önce mageleri seri tp yaparken banlandı. ama değişen bişey yok yeni char aç gir. oyun size güzel a.q

• Like
Reactions: Tolgak1nq

KHAN

Yeni Oyuncu
18 Aralık 2017
26
2
3
27
jamesdean tbl olduğunu bilmeyen yok ama ne hikmetse ugurun korumasındamısınız nedir hiç birşey yapılmıyor. klana hilesiz adam almıyorlar daha 1 hafta önce mageleri seri tp yaparken banlandı. ama değişen bişey yok yeni char aç gir. oyun size güzel a.q
ne sacmalıyorsun bilader sen ? kimmis bizim magemiz ? bizim clanda 2 mage vardır birisi quanderman digeri emirdir,bos muhabbet yapma varsa kanıtın koy görelim

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
ENESS SENDE AL MACROYLA OYNUCAGIMA PEDALLA OYNARIM GÖTVEREN SENİ YATALAK ETMEKTEN SIKILDIM AMK NE OLDU Bİ VİDEONUZ CIKTI GÖTÜN BASIN AYRI OYNUOR ENESS AMK SU SERVERDA BELKİ EN COK YATALAK OLAN SENSİN AMK :d PEDALI KAPAT OYLE 8 W 8 ATALM DEDİGİN GÜNLERİ UNUTMAM :d OYUN BİLGİN YYOK AC İZLE O BİZLE OLAN WSDE 1 TANE TOUR ACMAMISSIN AMK

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
AMK ÖNUMDE DURMUSSUN DİYOR AFK KALSAM BİLE BU KADAR SERİ SKİL R VURAMASSIN TOLGA SALAK DEGİLİZ KARDEŞİM BİZ BİZİ YEME ORDA 1 TANE DAHA ADAM BANA VURMUS NEDENSE SENIN SKIL R NIN ARASINA GIRMEMIS HEP SEN TAK TAK SKİL R VURMUSSN

KHAN

Yeni Oyuncu
18 Aralık 2017
26
2
3
27
AMK ÖNUMDE DURMUSSUN DİYOR AFK KALSAM BİLE BU KADAR SERİ SKİL R VURAMASSIN TOLGA SALAK DEGİLİZ KARDEŞİM BİZ BİZİ YEME ORDA 1 TANE DAHA ADAM BANA VURMUS NEDENSE SENIN SKIL R NIN ARASINA GIRMEMIS HEP SEN TAK TAK SKİL R VURMUSSN
iso bırak ağzı olan konusuyor,8 ws 8de yatalak olan adamlar degilmi bunlar ?

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
oynamayı bilmiyen adamlar pedal almış kendilerini bi bok sanıyorlar tolagam :D bırak ağlasınlar
__E_N_O_K_1_N_Q__
ENES AGLIODUN SENIN CLANDAYKEN İSO İSO İSO DİYE BASKA BİRŞEY DEMİYODUN COK İYİİSN DİODUN SİZDEN CIKINCA OYNAMAYI BİLMİYOR OLDUM DEMI :d UNUTMAAAAA ENESSSS SENIN KADERİNDEEEE VARRRRRRRRRRRRRR