Video T O L G A K İ N G SANA YAKISMADII BEEE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda JAMESDEANNN tarafından 15 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

ARENADA EGER ARKA ARKAYA R KACIRMADAN 3 KİL VURABİLEN VARSA VİDEO CEKSİN BANA ATSIN BENDE TBL DEMİYİM . OYUNDA KURAL BUDUR MACRO VEYA PEDALLA SKİL R SKİL R SKİL VURURSUN 3. VURMAK OYUNA HAYKIRIDIR ARKADASLAR OYUN BİLGİSİ OLAN HERKES BUNU BİLİR ZATEN İZLEYEN BDWDE KOVALARKEN UZAK MESAFEDEN BANA R KACIRMADAN 5 KERE VURMUS ARKADAS....

2. JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

BURDA 5 SKİLEDE R KOYUOR 5 İ BIRAK 3 TANE ÜST ÜSTE SKİLİN ALTINA R KOYABİLCEK VARSA VİDEO CEKSİN ATSIN BANA

3. besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

Bu adamın tbl olduğunu bilmeyen kaldı mı townda oturuyorum bowldan bana vuruyor ibne mesafe tanımıyor

4. Tolgak1nq

Tolgak1nq Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

BURDA 5 SKİLEDE R KOYUOR 5 İ BIRAK 3 TANE ÜST ÜSTE SKİLİN ALTINA R KOYABİLCEK VARSA VİDEO CEKSİN ATSIN BANA
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kardeş sen vurunca bişey yoq demi neyse at kardeşim sıkıntı yoq yarın akşam tekrar al video

• Tolgak1nq

Tolgak1nq Oyuncu

Bu adamın tbl olduğunu bilmeyen kaldı mı townda oturuyorum bowldan bana vuruyor ibne mesafe tanımıyor
    Lan amınoğlu ne zaman towundan vurdum iftira atma at kafası seni sikerim

• Tolgak1nq

Tolgak1nq Oyuncu

ARENADA EGER ARKA ARKAYA R KACIRMADAN 3 KİL VURABİLEN VARSA VİDEO CEKSİN BANA ATSIN BENDE TBL DEMİYİM . OYUNDA KURAL BUDUR MACRO VEYA PEDALLA SKİL R SKİL R SKİL VURURSUN 3. VURMAK OYUNA HAYKIRIDIR ARKADASLAR OYUN BİLGİSİ OLAN HERKES BUNU BİLİR ZATEN İZLEYEN BDWDE KOVALARKEN UZAK MESAFEDEN BANA R KACIRMADAN 5 KERE VURMUS ARKADAS....
    Önümde otur sonra bu kadar sikil nasıl vuruyorsun de vay amk sizin clandakiler daha iyi bilir bu işleri

• besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

Lan amınoğlu ne zaman towundan vurdum iftira atma at kafası seni sikerim
    La sen daha elini sikemezsin bebe kaybol:D

• Tolgak1nq

Tolgak1nq Oyuncu

La sen daha elini sikemezsin bebe kaybol:D
    Ver bana numaranı amçık ağzılı seni gevşek seni şerefini sikerim yavşak amcık srni

• Enesd42

Enesd42 Oyuncu

oynamayı bilmiyen adamlar pedal almış kendilerini bi bok sanıyorlar tolagam :D bırak ağlasınlar
    __E_N_O_K_1_N_Q__

Tolgak1nq bunu beğendi.
  • afrazat

afrazat Oyuncu

uzaktan vurup ban yiyen adamlarda yorum yapıyor vaya.q

Tolgak1nq bunu beğendi.
  • afrazat

afrazat Oyuncu

jamesdean tbl olduğunu bilmeyen yok ama ne hikmetse ugurun korumasındamısınız nedir hiç birşey yapılmıyor. klana hilesiz adam almıyorlar daha 1 hafta önce mageleri seri tp yaparken banlandı. ama değişen bişey yok yeni char aç gir. oyun size güzel a.q

Tolgak1nq bunu beğendi.
  • KHAN

KHAN Aktif Oyuncu

jamesdean tbl olduğunu bilmeyen yok ama ne hikmetse ugurun korumasındamısınız nedir hiç birşey yapılmıyor. klana hilesiz adam almıyorlar daha 1 hafta önce mageleri seri tp yaparken banlandı. ama değişen bişey yok yeni char aç gir. oyun size güzel a.q
    ne sacmalıyorsun bilader sen ? kimmis bizim magemiz ? bizim clanda 2 mage vardır birisi quanderman digeri emirdir,bos muhabbet yapma varsa kanıtın koy görelim

• JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

ENESS SENDE AL MACROYLA OYNUCAGIMA PEDALLA OYNARIM GÖTVEREN SENİ YATALAK ETMEKTEN SIKILDIM AMK NE OLDU Bİ VİDEONUZ CIKTI GÖTÜN BASIN AYRI OYNUOR ENESS AMK SU SERVERDA BELKİ EN COK YATALAK OLAN SENSİN AMK :d PEDALI KAPAT OYLE 8 W 8 ATALM DEDİGİN GÜNLERİ UNUTMAM :d OYUN BİLGİN YYOK AC İZLE O BİZLE OLAN WSDE 1 TANE TOUR ACMAMISSIN AMK

• JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

T 0 L G A K İ N G BU VİDEODA BANLANMASSA BEN ZATEN OYUNU BIRAKIRIM ACIK NET

• JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

AMK ÖNUMDE DURMUSSUN DİYOR AFK KALSAM BİLE BU KADAR SERİ SKİL R VURAMASSIN TOLGA SALAK DEGİLİZ KARDEŞİM BİZ BİZİ YEME ORDA 1 TANE DAHA ADAM BANA VURMUS NEDENSE SENIN SKIL R NIN ARASINA GIRMEMIS HEP SEN TAK TAK SKİL R VURMUSSN

• KHAN

KHAN Aktif Oyuncu

AMK ÖNUMDE DURMUSSUN DİYOR AFK KALSAM BİLE BU KADAR SERİ SKİL R VURAMASSIN TOLGA SALAK DEGİLİZ KARDEŞİM BİZ BİZİ YEME ORDA 1 TANE DAHA ADAM BANA VURMUS NEDENSE SENIN SKIL R NIN ARASINA GIRMEMIS HEP SEN TAK TAK SKİL R VURMUSSN
    iso bırak ağzı olan konusuyor,8 ws 8de yatalak olan adamlar degilmi bunlar ?

• JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

Kankaa Enesinde yapcak birşeyi yok ONUN KADERİNDE VARRR :d

• JAMESDEANNN

JAMESDEANNN Usta Oyuncu

oynamayı bilmiyen adamlar pedal almış kendilerini bi bok sanıyorlar tolagam :D bırak ağlasınlar
    __E_N_O_K_1_N_Q__
    ENES AGLIODUN SENIN CLANDAYKEN İSO İSO İSO DİYE BASKA BİRŞEY DEMİYODUN COK İYİİSN DİODUN SİZDEN CIKINCA OYNAMAYI BİLMİYOR OLDUM DEMI :d UNUTMAAAAA ENESSSS SENIN KADERİNDEEEE VARRRRRRRRRRRRRR

• Tolgak1nq

Tolgak1nq Oyuncu

T 0 L G A K İ N G BU VİDEODA BANLANMASSA BEN ZATEN OYUNU BIRAKIRIM ACIK NET
    Bırakmassan adam değilsin bende varsa bişey ben bırakıcam at bi canlı videonuda izleyelim senin sende ne varmış bakalım

• Tolgak1nq

Tolgak1nq Oyuncu

Lan siz ne ara adam oldunuz vs de almışmış amk alayınız tbl lan 2 tane Tp magenzi banladı tbl olmayan adamınız yoq hala ne diyor Uğur'a iyi jop jop cekiyonız belli devam edin

• Bu Sayfayı Paylaş