Video Tarihi Ayar İFŞA !

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 7 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

Bunlar Bana Yorumda Atan Tutan Arkadaşların İfşaları !
    Hadi Kabullenin Orospu Çocukları !

Ecnebi Piçi Tbl Alsada Bir Sik Yapamayacağını Bildiği İçin Kullanmamış Heralde Yada Var Ben Görmedim Bulamadım .

Kesildikleri Videoları Atma Gereği Dahi Duymadım . Çünkü Hepsinin Killeri Bende Var Yenileride Bu Hafta Konulacak LAF DEĞİL İCRAAT OROSPU ÇOCUKLARI İCRAATTT !!!!

Schizo a.k.a Schikko

Beyazaslantr A.k.a SiyamKedisi

GewonKijken A.k.a GewonSikjen

GewonKijken A.k.a GewonSikjen

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Ananı bi güzel siktik dün akşam bu kadar yeterli hadi bb xd

3. ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ananı bi güzel siktik dün akşam bu kadar yeterli hadi bb xd
    Hepsini görmek için tıklayın...
    pes etme ananı sikerim pes etmek yok bb falan yok analarınız ortaya hadi bakalım

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

BUNU GORDUGUM IYI OLDU.

• ForzaScarrow

BUNU GORDUGUM IYI OLDU.
    Bunlar daha hiç birşey

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

İsim vermeyim bir kişinin ifşasını yaptım bugun onu yarın felan atarım veya sana atarız sen anlıyorsun galiba sen halledersin gerisini

• ForzaScarrow

İsim vermeyim bir kişinin ifşasını yaptım bugun onu yarın felan atarım veya sana atarız sen anlıyorsun galiba sen halledersin gerisini
    Eyvallah

• ForzaScarrow

Ben kullandım orospu cocukları Hadi sizde itiraf edin !

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Benimkinde bir şey yok özellikle lost ko da ifsaya çabalayan ezikler vardı ben macroya mana bastirdigim için adam elle basiyodu yetisemiyodu benim kadar dakik basmaya yatiyodu assaaa anca senin gibi ezikler bunları paylaşır benim için ahahh orada hile falan yok emir diye attığınızda o emir degil adını lekelemeye çalışan bir lavuk o kadar

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Seri mana açıksa sürekli fark atar karşımdaki adam mana kaçırıyor bir süre sonra mana fazla basmam gerekirdi seri mana nasıl bir şey ben bilmiyorum diye soracak olursan göstereyim;

Sen bana çamur atabilcek kapasitede misin amin feryadı videoyu atan keko bile itiraf etmişti mana kaçırıldığını OC seni :D

• ForzaScarrow

Benimkinde bir şey yok özellikle lost ko da ifsaya çabalayan ezikler vardı ben macroya mana bastirdigim için adam elle basiyodu yetisemiyodu benim kadar dakik basmaya yatiyodu assaaa anca senin gibi ezikler bunları paylaşır benim için ahahh orada hile falan yok emir diye attığınızda o emir degil adını lekelemeye çalışan bir lavuk o kadar
    yalanla oç değilizde analarını siktiklerim nasılda temize cıkmaya calısıyorlar oçları sizi kimse salak değil olm tek akıllı siz değilsiniz

• ForzaScarrow

Seri mana açıksa sürekli fark atar karşımdaki adam mana kaçırıyor bir süre sonra mana fazla basmam gerekirdi seri mana nasıl bir şey ben bilmiyorum diye soracak olursan göstereyim;

Sen bana çamur atabilcek kapasitede misin amin feryadı videoyu atan keko bile itiraf etmişti mana kaçırıldığını OC seni :D
    sus orospu çocugu seni sus knight diye ananızla oynarım anca siz dünkü bebeleri kandırırsınız

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

yalanla oç değilizde analarını siktiklerim nasılda temize cıkmaya calısıyorlar oçları sizi kimse salak değil olm tek akıllı siz değilsiniz
    Haydee orospu evladı aç klono metreyi mana kendin süre tut 3 saniyede bir basıyor sizin gibi orospu evlatları bot actiklarinda 2.7 saniyeye düşürüyorlar sen asas bilmediğin için pek anlamıyorsun bu islerden anlatırım ben sana raaadda kal amin düdüğü :D

• ForzaScarrow

Haydee orospu evladı aç klono metreyi mana kendin süre tut 3 saniyede bir basıyor sizin gibi orospu evlatları bot actiklarinda 2.7 saniyeye düşürüyorlar sen asas bilmediğin için pek anlamıyorsun bu islerden anlatırım ben sana raaadda kal amin düdüğü :D
    tipini suretini siktiğim matematiksel yollarla milletin aklındaki soru işaretini silmeye çalısıyorsun ben asası bilmiyorum evet bilmediğim halde ananızı sikiyorum o zaman siz hangi kalibredesiniz onu düşünün bi

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Hadii aslanım ifşa diye video çekip atmak ifşa değildir c tesi arenada olcam ins gelirsin :D ama şunu unutma tüm gün video açık gezicem ins bir el bala gote alırsın ben beltsizken de ananı videolarla doldururum fjajrjjandnwn

• ForzaScarrow

Hadii aslanım ifşa diye video çekip atmak ifşa değildir c tesi arenada olcam ins gelirsin :D ama şunu unutma tüm gün video açık gezicem ins bir el bala gote alırsın ben beltsizken de ananı videolarla doldururum fjajrjjandnwn
    bi el bala göte he :D konuş oç konuş

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

bi el bala göte he :D konuş oç konuş
    Omc Beşiktaş var senin gibi hastalıklı beni görünce arenadan kacar kendisi benim korkumdan bir senedir arenaya girmez reel PM ile sen en hastasisin 50 kere kesilirdi 2 el alırsın movie atarsın tekrar vs ye de gelemezsin djsjjdjs full charini boş charla siktimin cocuguuu seniiii

• IAusar

IAusar Oyuncu

Hahaha alayı tbl güzel ifşa

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

O videolaraı çekeni tanıyorum bi aralar bana dosya tc yoluyla yollamıştı adam manayı %35 hızlı basıyor diye götten uydurma bişeyler demişti nick'i de Lucessu'dur Sinan adı seninde ananı sikeyim forza hala fake üyeliklerle kendini tatmin ediyon he amın evladı he hepimiz tblyiz

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Sinanı da az kesmedim ondan atmıştır :D

• Bu Sayfayı Paylaş