Resim TBGxRistretto HAZİN SONU

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda fetihan acar tarafından 27 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. fetihan acar

fetihan acar Aktif Oyuncu

ARENAYA GELİP SIRF TBG CLANIN TÜM ASASLARINI KESTİM DİYE ÇOCUKSUN DİYİP ANA BACI KÜFÜR ETTİLER SONUNDADA VİDEOLUK OLDULAR :)

SymbolXNXX, WANTED34, dayakxd ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. H0LYD3V1LMYC4SH

H0LYD3V1LMYC4SH Yeni Oyuncu

ANA SİKEN FETİHAN COME BACK :D

fetihan acar bunu beğendi.
  3. fetihan acar

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hepsini görmek için tıklayın...
    :D

• SymbolXNXX

SymbolXNXX Oyuncu

iyidir iyiiiiiiiiiii :D

• babayarooo44

babayarooo44 Yeni Oyuncu

SYREX ANASINI SIKMIŞ YA ACIMAMIŞ AMKEEEEEEEEEEEE

• fetihan acar

SYREX ANASINI SIKMIŞ YA ACIMAMIŞ AMKEEEEEEEEEEEE
    :))))

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Fazla Abanma Kardeşim Sonra Ağlarlar Acıdı diye :D

• WANTED34

WANTED34 Yeni Oyuncu

Fetih kesti bu arkadaşı ama ölünce bahaneler uydurmaya çalıştı tıpkı Domonicowaccoo gibi :D :D

• fetihan acar

Fazla Abanma Kardeşim Sonra Ağlarlar Acıdı diye :D
    :D part 2 geliyo kardesim 15 dakika sonra

WANTED34 bunu beğendi.
  • RistrettoBianc0

RistrettoBianc0 Yeni Oyuncu

ARENAYA GELİP SIRF TBG CLANIN TÜM ASASLARINI KESTİM DİYE ÇOCUKSUN DİYİP ANA BACI KÜFÜR ETTİLER SONUNDADA VİDEOLUK OLDULAR :)
    AMK KOLSUZ VELEDİ SC BASIP MAKİNEYLE OYNUYORSUN NASIL SKİLL VURDUĞUN ORTADA NASIL İNV YAPTIĞINDA VİDEODA BELLİ ELİNLE OYNAMAYA GÖTÜN YEMEZ ÇÜNKÜ OROSPU AĞZINLA MİLLETİ TAHRİK EDİP SONRA ANA BACI SÖVDÜ DİYORSUN SENİN GİBİ BEYİN YOKSUNU PLAYERLAR OLDUKÇA MİDESİ BULANIR İNSANIN AMK HER YERDEN SİKTİR EDİLDİN YİNE DAYANAMAYIP GELDİN ARSIZ HERİF KESTİĞİM KISIMLARIDA VİDEOYONA KOYSAYDIN KEŞKE SENİNDE YORUM ATAN YARDAKÇILARININDA ZERRE KARAKTERİ YOK YA POT BASAR OYNARSINIZ YA MACRO YA PEDAL ÇÜNKÜ BİLEĞİNİZ YOK ERKEĞİN OROSPUSU DEDİKLERİ TAM OLARAK SİZSİNİZ YAZIK OYUN İÇİN GÖTÜNÜZÜDE SİKTİRİRSİNİZ.

• fetihan acar

AMK KOLSUZ VELEDİ SC BASIP MAKİNEYLE OYNUYORSUN NASIL SKİLL VURDUĞUN ORTADA NASIL İNV YAPTIĞINDA VİDEODA BELLİ ELİNLE OYNAMAYA GÖTÜN YEMEZ ÇÜNKÜ OROSPU AĞZINLA MİLLETİ TAHRİK EDİP SONRA ANA BACI SÖVDÜ DİYORSUN SENİN GİBİ BEYİN YOKSUNU PLAYERLAR OLDUKÇA MİDESİ BULANIR İNSANIN AMK HER YERDEN SİKTİR EDİLDİN YİNE DAYANAMAYIP GELDİN ARSIZ HERİF KESTİĞİM KISIMLARIDA VİDEOYONA KOYSAYDIN KEŞKE SENİNDE YORUM ATAN YARDAKÇILARININDA ZERRE KARAKTERİ YOK YA POT BASAR OYNARSINIZ YA MACRO YA PEDAL ÇÜNKÜ BİLEĞİNİZ YOK ERKEĞİN OROSPUSU DEDİKLERİ TAM OLARAK SİZSİNİZ YAZIK OYUN İÇİN GÖTÜNÜZÜDE SİKTİRİRSİNİZ.
    kestiğin yer yok ki aq ayrıca red blue basma bida daha çok rezil oluyon askljdaskjldasd dur dur part 2 geliyo

• ImChaws

ImChaws Yeni Oyuncu

Holydevil denen kolsuz vs ye çağırdı anasının amını gördü sen ise karşıma çıkmaya cesaret edemedin arenada gelmiş burda konuşuyorsun 18 yaşında çocuksun Fahri seni clanından çocuk olduğun icin aiktir etti şimdi onur Akyol ve tblci tayfasına yalanıyorsun iki gün sonra ananı satmaya çalışırlar bonzai parası için haberin olmaz

• fetihan acar

Holydevil denen kolsuz vs ye çağırdı anasının amını gördü sen ise karşıma çıkmaya cesaret edemedin arenada gelmiş burda konuşuyorsun 18 yaşında çocuksun Fahri seni clanından çocuk olduğun icin aiktir etti şimdi onur Akyol ve tblci tayfasına yalanıyorsun iki gün sonra ananı satmaya çalışırlar bonzai parası için haberin olmaz
    part 2 forumda :) fazla ağlamayalım tolgacım

• ImChaws

ImChaws Yeni Oyuncu

Çocuksun büyü öyle gel :)

• RistrettoBianc0

kestiğin yer yok ki aq ayrıca red blue basma bida daha çok rezil oluyon askljdaskjldasd dur dur part 2 geliyo
    ASLINDA SANA CEVAP VEREREK BİLE KENDİMİ DÜŞÜRÜYORUM AMA SENİN GİBİ AMCIK AĞIZLI KAŞARLARADA SUSAMIYORUM KİMİN NE YAPTIĞI BELLİ BEN SENİN GİBİ BEBEMİYİM OLUM GİZLİ SAKLI İŞ YAPAYIM YANİ RAHAT OL BİLEN BİLİR BENİ BASTIĞIM ZAMANDA SÖYLERİM ZATEN SANA BASTIĞIM VİDEONA KOYMADIĞIN KISIM GİBİ KANCIK SENİ SİKTİR GİT ŞİMDİ AMK VELEDİ KÖŞEDE AĞLA.

• fetihan acar

ASLINDA SANA CEVAP VEREREK BİLE KENDİMİ DÜŞÜRÜYORUM AMA SENİN GİBİ AMCIK AĞIZLI KAŞARLARADA SUSAMIYORUM KİMİN NE YAPTIĞI BELLİ BEN SENİN GİBİ BEBEMİYİM OLUM GİZLİ SAKLI İŞ YAPAYIM YANİ RAHAT OL BİLEN BİLİR BENİ BASTIĞIM ZAMANDA SÖYLERİM ZATEN SANA BASTIĞIM VİDEONA KOYMADIĞIN KISIM GİBİ KANCIK SENİ SİKTİR GİT ŞİMDİ AMK VELEDİ KÖŞEDE AĞLA.
    ağlamayalım yahudilerin ağlama duvarı değilim hadi bb

• fetihan acar

Çocuksun büyü öyle gel :)
    çocuk halimle ananı sikiyosam büyüdüğümde neler yaparım düşünsene tolgacım :)

• RistrettoBianc0

S

SENİDE ZAMANINDA AZ SİKMEDİM BELLİKİ İÇİNE DERT OLMUŞ İYİ KOYMUŞUMKİ 350 AC 2000 HP RED POT BLUE POT BASIP KARŞIMA VS YE ÖYLE ÇIKIYORSUN HEPSİ SİTEDE GÖZÜKÜYOR MERAK ETME YALAMA TAYFA SİZİ GİDİN GTA FALAN OYNAYIN SİZİN YAŞ GRUBUNA FAZLA BURALAR.

• RistrettoBianc0

ağlamayalım yahudilerin ağlama duvarı değilim hadi bb
    ANANIN AMINA KADAR YOLUN VAR BY BY PİÇ RAMAZAN RAMAZAN AYARLARIMI BOZDUN GÖT OĞLANI SENİ.

• ImChaws

ImChaws Yeni Oyuncu

çocuk halimle ananı sikiyosam büyüdüğümde neler yaparım düşünsene tolgacım :)
    Fetişş çok konuşuyorsun

• Bu Sayfayı Paylaş