ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Amk önce bandicam ve videonun üstündeki yazıyı kaldırmayı öğren sonra vs movie çek sanada kim tbl diyorsa artık gitmiş pierce 5. skile koymus avel

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
her yiğidin bir yoğurt yiğişi vardır aslan parçası sen önce oynamayı öğren kelime oyunu yapma burda
Unuttun mu olm kesildiklerini Ep ile PP yi inv yapamadım diyip yatıp yatıp kalktığın bahane bulduğun günleri yok laptop tan oynuyorum falan diyordun BONGGGGGGGGGGGGG diye char vardı devam ediyorsa oda yazsın hatta canlı şahit abisi ama istersen ben sana öğretirim Iam 1w1 king ;)

mttvls

Oyuncu
26 Nisan 2017
87
50
18
28
Unuttun mu olm kesildiklerini Ep ile PP yi inv yapamadım diyip yatıp yatıp kalktığın bahane bulduğun günleri yok laptop tan oynuyorum falan diyordun BONGGGGGGGGGGGGG diye char vardı devam ediyorsa oda yazsın hatta canlı şahit abisi ama istersen ben sana öğretirim Iam 1w1 king ;)
aha konuşmayı öğrenmiş :D laf yapma atalım 1w1

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
ağzı olan konusuyor dostum :D
forma denen boku kaale almayın arkadaşlar insan kıskandığını eleştirir oda biliyor bizim gibi asla olamayacağını değerli oyuncular hepimize iyi eğlenceler forza sanada iyi eğlenceler biz yokken oyunda kendi nickinle gezinebilirsin uğurkeleş sende seviliyorsun admin gibi admin mk seviyorum bu adamı serverın gizli yetkilisinden iyi eğlenceler ...

Unbeaten01

Oyuncu
11 Haziran 2018
36
16
8
Girmicem daha gelen kaçıyor giden kaçıyor pk bile atılmıyor çok low buranın asasları sana kolay gele çok seksi spike atıyosun :D

• Like
Reactions: mttvls