Video tbl o.cocukları

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Banned000 tarafından 7 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. Banned000

Banned000 Oyuncu

2. irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

En azindan serbela Yılmaz'ın şerefi vardı hakkıyla geceleri atros kesip kral oluyordu ;)

Son düzenleme: 7 Ağustos 2019
    FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  3. irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

Sorma valla bundan sonra clan isteyenlerden tw isteyip kontrol Edip öyle alalım

4. irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

Bence de kemik kadro en iyisi

5. GewoonkijkenDB

GewoonkijkenDB Usta Oyuncu

bu serverde hile bitmez moruk knight 59 geç kafan rahat etsin

6. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Oyuncu

vay aq bu bizim harun değil ki bunda 13tane x var harunda 14 tane adam clanda değil aynı zamanda kral kanadı yok gaza gelip hemen clandan attım harunu gelince sikecek beni :D

7. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Oyuncu

belki tbl adamın birisi o emreninde nickini kullanıp WHO yaptı kimsenin günahını almayalım ama tbl ile oyundaki userlerin nicklerine benzer car açıp takılmakta kahpeliktir ayıptır yapmayın.

8. GewoonkijkenDB

GewoonkijkenDB Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

vay aq bu bizim harun değil ki bunda 13tane x var harunda 14 tane adam clanda değil aynı zamanda kral kanadı yok gaza gelip hemen clandan attım harunu gelince sikecek beni :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bu sw de fake çok moruk fake takılan kim varsa annelerini sikeyğmmm

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

Hxx harun degıl dun tsdeydim o yoktu + Who da burak degıl bu başka tr var burakta sonda var tre amına koyduklarım gene adam lekelemeye calısmasınlar

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

Turkey Neferian Clanı bu yılmaz yavsagını o kadar rahatsız etmıskı fake car acıp + tbl acıp adam lekeleyecek ben bunun nasıl bir pezevenk oldugunu biliyorum harunun fake nickini kopyalamaya calısmıs becerememiş tblyide açmıs amına koydugumun kolsuzu bi bokta yapamamıs yarın bırgunde başka nick yapar demedi demeyın Furkanın nıckını kopyalar onu lekelemeye calısır irfanın kopyalar onu lekelemeye calısır oyle bir kahpe o

FxxxxxxxxxxK ve irfan12 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

Turkey Neferian Clanı bu yılmaz yavsagını o kadar rahatsız etmıskı fake car acıp + tbl acıp adam lekeleyecek ben bunun nasıl bir pezevenk oldugunu biliyorum harunun fake nickini kopyalamaya calısmıs becerememiş tblyide açmıs amına koydugumun kolsuzu bi bokta yapamamıs yarın bırgunde başka nick yapar demedi demeyın Furkanın nıckını kopyalar onu lekelemeye calısır irfanın kopyalar onu lekelemeye calısır oyle bir kahpe o
    İnceden laf dokundurdum anlamistir inşallah atros kralı :) TBL bpyi bu kadar iyi oynayan tek kişide yilmazin claninda zaten :)

• qwertyyy

qwertyyy Yeni Oyuncu

Milletin fakesini açıp tbl açıp video alıp atmakta büyük eziklik orospu çocukluğudur bu moviede emeği geçen herkesin anneciğinin aq çekeninde yayımlayanında

GewoonkijkenDB bunu beğendi.
  • Banned000

Banned000 Oyuncu

Sizin o küçük beyninizi sikeyim ben sizin o tbl adamda gece 202 k np vardı Aq veletleri onunda ss inin aldım 1 saat sonar 229 k oldu amk bebeleri ben bi acıklama yapmışmıyım yok şu clanda yok bu clanda adam nick değiştirip her gece oyunda ertesi sabah yine farklı nick oyunda bunu yapan orospu çocugudur sizinde cahil küçük çocuk gibi milleti lekelemeniz laf atmanız daha büyük orospu çocukluğu.

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Kardeş forumun şikayet kısmına küfür kscsi atmışsın bugün adamlar burada düzgün bir konuşma yapmış medenice sen gelmiş sövüyorsun kendinle çelişme.

irfan12 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

Kardeş forumun şikayet kısmına küfür kscsi atmışsın bugün adamlar burada düzgün bir konuşma yapmış medenice sen gelmiş sövüyorsun kendinle çelişme.
    Yarası olan gocunur işte..... ağzına sağlık kardeşim benim :)

dayakxd bunu beğendi.
  • ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

tbl kullanan kulladığını kabullenmeyen kişilerinde ta anasının amına s400 sokayım

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

orospu evladı TBL kullanan başta sensin kendi anasına s400 sokuyor beynini siktigim sdfşlkfjsakldfjasd f

• ForzaScarrow

orospu evladı TBL kullanan başta sensin kendi anasına s400 sokuyor beynini siktigim sdfşlkfjsakldfjasd f
    ben kabul ettim oç kabul etmeyen dedim ayrıca sen kullansanda kullanmasanda ananın o patlak amını siktim kaçarı yok

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

amk senin claninin cogu tbl adam sana uzaktn vurduda nldu once kendi clandaki adamlara bak ezig

• ForzaScarrow

amk senin claninin cogu tbl adam sana uzaktn vurduda nldu once kendi clandaki adamlara bak ezig
    anlamaz kardeş bunlar anlamaz yazma sakın cevap senin hesabınada ben derler

• Bu Sayfayı Paylaş