thefiend

Yeni Oyuncu
30 Temmuz 2018
23
2
3
29
UZUN ZAMANDIR OYNADIĞIMIZ ARDREAM TR DE YENİ MOVİE MİZ İYİ SEYİRLER RAKİPLERİMİZİN HEPSİNE SAYGILAR BİZDEN (KARAKTERSİZLER HARİÇ )

8

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
:eek::eek:Gözlerim kanadı amına koyim ya. Sen movie çekme aranızda oynamayı bilen varsa o çeksin hiç değilse senin salaklığın az da olsa gizlenir. Herkes bildiği jobu oynasın demek isterdim bildiğiniz job yok çekirgeler....... Mele mage oyun eğitimi verilir; omc.ts3deyiz.biz çekinmeyin ücretsiz:D

• Like
Reactions: llpromadell

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
haha ulan amına koduğumun çocukları komutçu abiniz tblden ban yemiş sizin ben soyunuzu sopunuzu sikeyim rezil götverenler:D:D:D:D:D:D

thefiend

Yeni Oyuncu
30 Temmuz 2018
23
2
3
29
şu saydıklarınızın hepsini siz yapıyorsunuz amına kodumun döl israfları salih abi tbl den uğur denen oç ile tartıştığı için ban yedi çok şükür biz sizin gibi orul orul orospu çocuğu mertebesine ulaşmadık ulaşamayız malum karakter meselesi amına kodumun işsiz oç ları siz kendi ts nize gelen leri bile atan karakter yoksunu oç larısınız bunuda sw de bilmeyen yok uğurun yandaş oç ları sizi

thefiend

Yeni Oyuncu
30 Temmuz 2018
23
2
3
29
gözlerm kanadı diyen oç 360p de değil 1080 de izle tabi sizin gibi oç larını mağaradan çıkarmıyolar internet .ağınınneresindesinizi bilmem çok orospu gördmde çocuklarını yeni görüyom özellkle 5. dj dan sonrasını size gözünüze pardon götünüze sokmak isterim orası özellkle size ait oç ları novadan nasıl kaçar adlı benim belgesel yapımım
National Geographic bile istedi benden o belgeseli normaldir onlarda çok orospu görmüş çocuklarını ilk defa görüyorlar adamlar bunları dünyaya göstermek lazım dedi bende fazla zorlamayın çocukları dedim rahat olun gençler ananızın namusu benm emanetimde hadi şimdi siktir olup gidin

thefiend

Yeni Oyuncu
30 Temmuz 2018
23
2
3
29
bumu öğretcek bana video nasılyapılır siktir ordan mk dmun dünbüğü sen önce kayıt nasıl alınır onu öğren iki slowmotion vermeyle videomu olur o nasıl müzik mk jimnastik salonunda oynuyolar sanki sikime bak hele bağımsız oç ları sizi

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
Bu nasıl müzik diyene bak kendi movielerine türkü koyuyor cibiliyetini zürriyetini siktiğim aptal orospu çocuğu:D:D:D:D:D:D

thefiend

Yeni Oyuncu
30 Temmuz 2018
23
2
3
29
omc lerden başka o sw orospu çocuğu yok o kesin kendinizi anlatmayın bana boşuna isminizi söyleyip duruyonuz gerek yok biliyoruz oç olduğunuzu

thefiend

Yeni Oyuncu
30 Temmuz 2018
23
2
3
29
lan amk dumun oğlu senn dünyadan haberin yok daha biz sw yi bırakalı bi hafta oldu oç dalga geçecem derken kendi kendini alay konusu yapıyon daha onun farkında değilsin sizin gibi anasında ne içtiği belirsiz oç larıyla uraşmaktan sıkıldım babasız döl israfları sizi

thefiend

Yeni Oyuncu
30 Temmuz 2018
23
2
3
29
MrCockroach bu arada profil resminde baya iyi çıkmışsın de senn cinsine ne diyodular bok böceğimi hamam böceğimi tam hatırlayamadım neyse canım ben kısaca oç deyim sen zten alıştın lakabına

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
Anlamadım sey biz pkdayken rank bizde ful kim kime np kastırmıyor
ya amına koyduğumun aptal quandermanı şu serverda senin kadar vasıfsız olup da senin kadar boş konuşanını hiç görmedim. Omcnin olduğu yerde kim ranka girebilmiş 1.5 yıldır bu böyle biz yokken bile pkya giremezsiniz siz kimsiniz amk gelin vs ananızı bi güzel sike sike öldürelim

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
Ulan orospu çocuğu nickiniz bile belli değil anca forumda havlar durursunuz it gibi. Oyunda etkisiz elemansınız omc ana siker ana:D:D