Video Tr maminak Tr

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda NefesKesen tarafından 26 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. NefesKesen

NefesKesen Yeni Oyuncu

dayak yemedigi adam kalmams baktık 2 el alıp movie yapmıs bide biz şamarlayak dedik :)

2. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

sen tr maminak tryi karşına mı aldın başına büyük bir bela aldın dostum...

Yadigar44 ve sector07 bunu beğendi.
  3. sector07

sector07 Oyuncu

tr maminak tr bunun hesabını sorar....

dayakxd bunu beğendi.
  4. Yadigar44

Yadigar44 Yeni Oyuncu

Ruh hastası bu cocuk :) hahahhahah :))))

5. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

bakın arkadaşlar ya bende sorun var yaz sizde , ya ben anlatamıyorum ya siz anlamıyorsunuz . Ben kimseye özel video çekmedim kimseyi aşşağılamadım ( özel video çekerek , aşşağılayıcı başlık ) koyarak . Bana pedal dediler, macro dediler bunun üzerine video çektim elle oynadığımı isbat etmek için . ws lerimde genelde adream da karşınıza çıkacak adamları aldım video ya, başlıklarımda demedim ki ezip geçtim , şamar , dayak wb. kelimeler kullanmadım .Şunu belirttim ama , ctrl sağ tık herşeyi elle oynadığımı belirttim evet. bunun dışında hakaret küfür yazmadım . Arkadaşa gelirsek neden bu kadar içerlendi anlamadım genel bi video yaptım ona özel değil , ayrıca pk sırasında evet videoya almadığım o kadar adamla ws attım ki çoğunda kanat var , red blue pot basmış pk atıyorlar , bende sc bastım bu gayet normal bir şey bilemessin ki sc li mi sc siz mi nerden biliceksin. Kalkıp dual fs ib 4 ü öne sürüyor item farkından bahsediyor . olum ben diyor muyum size itemide geçtim, pedal macro kullanmayın ozman diye . Buda benim içim ws nin seyrini değiştiren en büyük etken ufacık bi mana kaçır , eksik r damage at ( yarım yamalak combo ) bu ws yi lehime çevirmeme yeter . Örnek en son attığım movie de COMPETAN diye biriyle ws attım sıfır çhar büyük bi ihitmalle red blue basılıydı adam da ne kadar zorlandım .Kalkıp eşitsizlikden söz ederler yok dual fs yok ib yok bilmem ne eşit atıcaksak eğer kullanmıcan kesicen .He ben en iyisiyim demiyorum el elden üstündür .Ayrıca bu çocuğu kaç defa kestim o gün için demiyorum öncesinde çok kestim hatırlamıyorum ama yine fs leri ib si yokdu zannedersem keseydi belki bu sefer fs leri sc leri ib si de kurtarmadı diyecekdi sırf ona özel değil izlediğimiz videolar da hep böyle bir çoğu red blue basılı orayı gizlemiş, chatler kapalı , hızlandırmış hile kullandığı halde video çekmiş . Ben nasıl ekran da görüyorsam videolarımda da aynısı emin olun hiç bi oynama yok .
    Resim paylaşan aptal o başlığı koyduğum video da bu-----

bak bakalım ws attığım adamlarla aramdaki item farkına yeni fark ettim kanat bile takmamışım . Beni zorlayan item farkı değil pedal, macro , mouse dir beyinsiz kardeşim. video yu paylaşan o salak da izlesin .
    He unutmadan pm konuşmalarınada dikkat ederseniz ws lerin bi farklılık gösteriğini söyledim çıkıp girdikden sonra attığımız ws lerde.. ilk girdik bunnu yanlış hatırlamıyorsam 3 defa kestim bi relog attı fx lerden söz etti her halde kapattımı açtımı bilmiyorum girince 5 ws dedi . bende 5 uzun sürer 3 de bitsin dedim ws lerde hp mi toplamakda zorlandım . hatta 1 .ws yi bende almıştım videoya kesti zaten bakdım kesemicem devam etmedim . bu ws lerin sonucu değişir benden iyi olduğunu düşünmüyorum kalkıp 1 video atmakla kestim diyemessin . aynı şey benim içinde geçerli . Şunuda belirtiyim macroya pedal a karşı değilim kullanıpda salak salak kendini bir şey zannedenlere böyle bir bok olmadıkları halde bi pirim peşinde koşmalarına karşıyım .ALLAH düşmanın bile mert ve dürüst olanını versin böyle soytarılara ayırıcak vaktim yok ....
    o başlık da da biraz ego kasıyım dedim ne olmuş yani :D

Eğer bi hak varsa , ki ben inanıyorum böyle üzerimden pirim kasanlara hakkımı helal etmiyorum . Olmadığınız biri gibi davranmayı bi bırakın bi yerde patlak verir emin olun .

UMARIM YAZDIKLARIMI OKURSUNUZ Teşekkürler..

6. Yadigar44

Yadigar44 Yeni Oyuncu

Hhhahaha :) bu mal ne yazmış bole kısa ozet gecsn biri :)

7. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

maminak herkesi keser akıllı olun.

8. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

Yok dostum yok ben kesemem benden geçti artık pk dan sıkılıyorum arena geçiyorum orda da böyleleri karşıma çıkıyor :D
    Ben basit bir oyuncuyum onlara yetişemem bu kadar benden pes ^^hahahaha

9. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

;D;D;D;D;D

UNBEATEN Mehmet bunu beğendi.
  10. H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Aktif Oyuncu

Bu ne diyo amk

11. H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Aktif Oyuncu

Maminak seninle tsde sohbet edelim yine :D:D:D

Bu Sayfayı Paylaş