Video TR_MaMiNaK_TR ws movie Knight 59 .net .....

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda TR_MaMiNaK_TR tarafından 17 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Usta Oyuncu

FAKE GİRİP DE MOVİE ALSAM S...... KALMAZDI DİĞERLERİNİN YAPTIĞI GİBİ AMA BANA GÖRE DEĞİL . Onlar prim içim yaparlar , olmadıkları biri gibi gözükmeye çalışırlar kale almaya deymezler .
    FİLM GİBİ İZLEYİN ^^

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Ben emir siv gewoonkijken forumda kendi hesabım banlı olduğu için gökhanın Schizonun hesabından atıyorum yorumu

Lan parmaksız sıfır çarla seni npt ediyorum ful çar ful sc sin aldığın elin videosunu koymuşsun :D
    Bu arada eşit çar ile 3 parça çıkartıp + tek dagger çıkartıp seni kestiğim movielerin sırf ezik olduğundan silmiştim oyun bırakmasına vs atmak istersen gel atalım hemen

3. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Hahah ezik emir :D maminak beni köşk gibi bir hata yapmamissin sevindim

4. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Benden aldığı 2 kill 2-3 ay öncesine ait pc kasıyor demiştim yine de devam ettik 3-2 kestim neyse ki video duruyo gizliye çekmiştim neyse sana bi special yapcam raad ol

5. TR_MaMiNaK_TR

geri zekalı kardeşim sana özel bişi yok orda , sen full adamları kesip movie atıyorsun benide keseydin ya, altı oku orda sherionları takdım :D Ayrıca tek dagger beni kesme ihtimalin bak oran veriyorum % deeeeee dur düşünüyorum hah işde bu =0000000000 ZUAHHAHAH boşsun boşşşş boş tenekeden çok ses çıkar

Son düzenleme: 17 Kasım 2019
  6. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

geri zekalı kardeşim sana özel bişi yok orda , sen full adamları kesip movie atıyorsun benide keseydin ya, altı oku orda sherionları takdım :D Ayrıca tek dagger beni kesme ihtimalin bak oran veriyorum % 0000000000 boşsun boşşşş boş tenekeden çok ses çıkar
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Özelden numaranı yaz

• TR_MaMiNaK_TR

ya bi s.git çocuk sen neyin kafasını yaşamaya başladın a.g . o gün aldın madem 3.2 kestin evet neden 1 tanesini attın sonradan da kaldırdın at hadi 3 ünü izlesin herkes önemli değil . kendin diyorsun pc kasıyor die forumdan saat verip arenaya geç demesini biliyon ama . Oyun bu kesmek de var kesilmekde Fazla takma , beklediğin film net e düşünce sevindiğin gibi [ genel kitle ] sende izle beğenmediysen diss at geç .

• 4maticerol

4maticerol Aktif Oyuncu

cıldıracam:) best asasın yazmıs komboya bak ınvye bak seslı guluyorm :)))))))))

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

La maminak ben Gökhan bu mu la senin seri skill atiyorum dediğin her barda senden 1 skill fazla atıyorum amk :D

• TR_MaMiNaK_TR

cıldıracam:) best asasın yazmıs komboya bak ınvye bak seslı guluyorm :)))))))))
    Kardeş önce asas oynuyorsan nick ini yaz , sonra videon varsa paylaş seninkini görelim . Eğer jobun asas değilse yavaşca s.ol git . Ama videon felan varsa gerçekden paylaş bizi mahrum bırakma şu combon dan .

• TR_MaMiNaK_TR

La maminak ben Gökhan bu mu la senin seri skill atiyorum dediğin her barda senden 1 skill fazla atıyorum amk :D
    Benim demek istediğim , o hız değil sen çok yanlış anlamışsın yanlış sulardasın :D

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Demek istediğim thrust dönmeden stab2 yi vurmayan adam bana seriyim demesin :D

• TR_MaMiNaK_TR

stab 2 yi hiç kullanmıyorum ki ben :D

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

geri zekalı kardeşim sana özel bişi yok orda , sen full adamları kesip movie atıyorsun benide keseydin ya, altı oku orda sherionları takdım :D Ayrıca tek dagger beni kesme ihtimalin bak oran veriyorum % deeeeee dur düşünüyorum hah işde bu =0000000000 ZUAHHAHAH boşsun boşşşş boş tenekeden çok ses çıkar
    ts den abi çekip daşşaklarımı yalıyordun burda inkar edip artislik yapıyorsun he demek öyle hemen oyuna girelim tek dagger + 3 parça çıkartıp keseyim seni oyunu bırakmasına atalım vs yi hemen ? parmaksız suriyeli amele seni

• TR_MaMiNaK_TR

GEL K 59 A TEK DAGGER KES BIRAKIYIM OYUNU HEMEN GEL AMA A.G KOLSUZ GEVONU SENİ . GEL HEMEN
    3 PARÇAYI SONRA DA DENERSİN O KADAR ADAM AZINI AÇMIYORDA SANA NE OLUYOR OROSPUNUN SIÇTIĞI BENİM VİDEOM DA AŞŞAĞILAMA YOK KİŞİYE ÖZEL PAYLAŞIM YAPMADIM . SEN NE ZANNEDİYON KENDİNİ A.G ÇOCUĞU İŞİN GÜCÜN FORUMDA MAGANDALIK YAPMAK KÜFÜR ETMEK OBEY ŞAPKASINI S1KTİĞİM . HEMEN GEL ORDAYIM . TEK DAGGER KES BIRAKTIR BANA OYUNU :d

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

ben keserim tek dagger :D

• TR_MaMiNaK_TR

ben keserim tek dagger :D
    Yapabiliceğini düşündüğü şey imkansıza yakın bir şey. Ki bak imkansız demiyorum ben her zman en kötüye hazırlık lı olurum her konuda .

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

arenadayım kelleni alayım maminak gel

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Başkan son attığin wsde ben vardım iron belt fs avantajin var ama yinede eline sağlık ko 59a alışma surecimdi arkadaşlarla ws atiyoduk elim alissin diye oranın wsleri bı tuhaf +4 iron belt olduğunu yeni öğrendim daha baktım ki 59 sadece para üzerine bıraktım neyse nick malkocoglu benim atrden karsilasirsak PM atarım birgün eline saglik tekrardan

testament23 bunu beğendi.
  • Combon çok acemi ve cok yavaşsın gözlerim kanadı amk . Neyse yinede eline sağlık bro müzikler güzel :D

• Bu Sayfayı Paylaş