Tbl

• clan

Votes: 0 0.0%
  • tbl

Votes: 1 100.0%
  • koxp

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    1

Grimmjow

Oyuncu
16 Eylül 2019
123
9
18
30
mage nasılda çekiyor la ' daha durun priestinin videosu elimde o geliyor sımdı ' ki tandıgım mage kendısı...bana whatsapdan tbl kxp fotolarını atıyordu...

FxxxxxxxxxxK

Usta Oyuncu
2 Ağustos 2019
147
250
63
29
:D dun gelmıssın neyı konusuyorsun vs de hepınızı kestım sımdı kaybol forumdan :D
şizofren misin sen ? ben seni önceden de hep kesiyordum gecen a::t::a carı ilede kestim kafayı yedin beni kesemezsin hilesin falan diye seni ciddiye bile almıyorum bu ligin adamı değilsin akşam admin tarafından çekilmiş 8-8 anlaşmalı wsleri atarım millet anlar kuyruk açını hadi şimdi oyunana bak.

• Like
Reactions: elektra34

Grimmjow

Oyuncu
16 Eylül 2019
123
9
18
30
dozeeeeer 4 vs nın 4 ünün ss si elimde:D farkla kestım hala sizi keserim dıon :D pazartesi günü dun vs attık dıoki kardesım ss almadın demi .DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD aldım napacam

Grimmjow

Oyuncu
16 Eylül 2019
123
9
18
30
şizofren misin sen ? ben seni önceden de hep kesiyordum gecen a::t::a carı ilede kestim kafayı yedin beni kesemezsin hilesin falan diye seni ciddiye bile almıyorum bu ligin adamı değilsin akşam admin tarafından çekilmiş 8-8 anlaşmalı wsleri atarım millet anlar kuyruk açını hadi şimdi oyunana bak.
kopruda vs attık noldu ifadeni alınca:D agladın geri cıktın

Grimmjow

Oyuncu
16 Eylül 2019
123
9
18
30
sen benı 1 kere olsun kesemedın :D bu arada has adamlarım yokki olm ve ben yokken iş koyuyorsunuz ....ve komuttan anladıgın yok gelmıs burda ben bılıorum dıyıp aglamana gerek yok...oyun ve oyun tarzı bızım ısımız aslanım

DOOOOOZEEEEER

Oyuncu
5 Eylül 2019
70
36
18
32
dozeeeeer 4 vs nın 4 ünün ss si elimde:D farkla kestım hala sizi keserim dıon :D pazartesi günü dun vs attık dıoki kardesım ss almadın demi .DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD aldım napacam
ulan SEN KIM KÖPEK OYUNA GIRINCE GEL BAKIYIM ARENEYA MOVİELİ VS ATALIM BEN YOKKEN BENIM CHARDA BASKASI VARDIR ONU KESMISINDIR
SEN GELINCE BANA PM AT TAMAM MI

FxxxxxxxxxxK

Usta Oyuncu
2 Ağustos 2019
147
250
63
29
o ws attığın kişi ben değil KxxxxxxxxxxxxS oda seni kesiyorduda asasın minör attı öyle kurtuldun neyse şimdi hemen bi 0 car ac gelde atalım bakalım kim kesiyor konuşmaya gerek yok

• Like
Reactions: elektra34