Video Turkey Neferianın Sonu

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Grimmjow tarafından 17 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

Tbl

1. clan

0 oy
    0.0%
  2. tbl

1 oy
    100.0%
  3. koxp

0 oy
    0.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

mage nasılda çekiyor la ' daha durun priestinin videosu elimde o geliyor sımdı ' ki tandıgım mage kendısı...bana whatsapdan tbl kxp fotolarını atıyordu...

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Fxxxxk dışında kimseyi tanımıyorum bu clanda videoda hedef aldığın magede tbl yok video temiz duruyor kardeşim

Mustafa33 ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  3. SymbolX

SymbolX Moderator Site Yetkilisi Forum Moderatörü

bu videoda bir şey yok

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  4. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

mage neden kücüldügnü sanıyorsun ? gorunmesın dıye

5. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Fxxxxk dışında kimseyi tanımıyorum bu clanda videoda hedef aldığın magede tbl yok video temiz duruyor kardeşim
    Hepsini görmek için tıklayın...
    emir bana whatsapdan atıyordu koxp tbl oldugunu hadı ne dıcen sımdı bana yanıt olarak :D

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

emir bana whatsapdan atıyordu koxp tbl oldugunu hadı ne dıcen sımdı bana yanıt olarak :D
    emir yakalamış demekki bu videoda birşey yok

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

magenın elıne baksana

emir yakalamış demekki bu videoda birşey yok

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

ekran buğu hile değil.

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

ekran buğu hile değil.
    ekran bugu ne demek oldugunu bılmıoyorsun : sekince ekran bugu olur demek :D

Son düzenleme: 17 Eylül 2019
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

ekran bugu ne demek dıyımmı : sekmek demek :D
    bu cevabınla oyunu okuma bilgin %5 olduğunu anladım neyse iyi akşamlar kankam

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  • Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

bu cevabınla oyunu okuma bilgin %5 olduğunu anladım neyse iyi akşamlar kankam
    14 yıldır oynamakdayım ve komuttayım farkındaysan ılerı sevıyedeyız

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

magelerinizi bi sıra yollayın Isquralı(emir) tp yapmayı öğretsin, Warrirorlarınızıda yanıma çırak olarak alırım sıkıntı yok.

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

magelerinizi bi sıra yollayın Isquralı(emir) tp yapmayı öğretsin, Warrirorlarınızıda yanıma çırak olarak alırım sıkıntı yok.
    :D dun gelmıssın neyı konusuyorsun vs de hepınızı kestım sımdı kaybol forumdan :D

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

:D dun gelmıssın neyı konusuyorsun vs de hepınızı kestım sımdı kaybol forumdan :D
    şizofren misin sen ? ben seni önceden de hep kesiyordum gecen a::t::a carı ilede kestim kafayı yedin beni kesemezsin hilesin falan diye seni ciddiye bile almıyorum bu ligin adamı değilsin akşam admin tarafından çekilmiş 8-8 anlaşmalı wsleri atarım millet anlar kuyruk açını hadi şimdi oyunana bak.

elektra34 bunu beğendi.
  • Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

dozeeeeer 4 vs nın 4 ünün ss si elimde:D farkla kestım hala sizi keserim dıon :D pazartesi günü dun vs attık dıoki kardesım ss almadın demi .DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD aldım napacam

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

şizofren misin sen ? ben seni önceden de hep kesiyordum gecen a::t::a carı ilede kestim kafayı yedin beni kesemezsin hilesin falan diye seni ciddiye bile almıyorum bu ligin adamı değilsin akşam admin tarafından çekilmiş 8-8 anlaşmalı wsleri atarım millet anlar kuyruk açını hadi şimdi oyunana bak.
    kopruda vs attık noldu ifadeni alınca:D agladın geri cıktın

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

sen benı 1 kere olsun kesemedın :D bu arada has adamlarım yokki olm ve ben yokken iş koyuyorsunuz ....ve komuttan anladıgın yok gelmıs burda ben bılıorum dıyıp aglamana gerek yok...oyun ve oyun tarzı bızım ısımız aslanım

• DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

dozeeeeer 4 vs nın 4 ünün ss si elimde:D farkla kestım hala sizi keserim dıon :D pazartesi günü dun vs attık dıoki kardesım ss almadın demi .DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD aldım napacam
    ulan SEN KIM KÖPEK OYUNA GIRINCE GEL BAKIYIM ARENEYA MOVİELİ VS ATALIM BEN YOKKEN BENIM CHARDA BASKASI VARDIR ONU KESMISINDIR
    SEN GELINCE BANA PM AT TAMAM MI

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

o ws attığın kişi ben değil KxxxxxxxxxxxxS oda seni kesiyorduda asasın minör attı öyle kurtuldun neyse şimdi hemen bi 0 car ac gelde atalım bakalım kim kesiyor konuşmaya gerek yok

elektra34 bunu beğendi.
  • Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

ulan SEN KIM KÖPEK OYUNA GIRINCE GEL BAKIYIM ARENEYA MOVİELİ VS ATALIM BEN YOKKEN BENIM CHARDA BASKASI VARDIR ONU KESMISINDIR
    SEN GELINCE BANA PM AT TAMAM MI
    :D:D:D: ss leri yayınlıyorum hadi gel yenı konuya :D

• Bu Sayfayı Paylaş