Video Turkey Neferianın Sonu

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Grimmjow tarafından 17 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

2. Sagdaki Bp o eli götüne soksun kardeş illa komutçu atacak diye bişey yok

3. 1alimark1

1alimark1 Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ahmet ahmett yazık sana :D

4. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

Sagdaki Bp o eli götüne soksun kardeş illa komutçu atacak diye bişey yok
    Hepsini görmek için tıklayın...
    :D:D: ıyı ızle vıdeoyu kerem

• vidiodaki car benim carım oynuyan benim gelip bide izle diyor bp db atıyor gelip burda prim yapma

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

vidiodaki car benim carım oynuyan benim gelip bide izle diyor bp db atıyor gelip burda prim yapma
    halka acık deılmı burası :D

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

ahmet ahmett yazık sana :D
    yılmazın yalakalıgını yapan :D ve orda tbl healer olan sonrada masum ayagına yatan karıya bak :D kıyamam sana :D

• cok boş insansın üstümüzden prim yapmaya devam et egomuz tatmin oluyor GÜZEL DEVAM ET

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

cok boş insansın üstümüzden prim yapmaya devam et egomuz tatmin oluyor GÜZEL DEVAM ET
    farklı nıcklerle vıdeo cekmeye devam edıorum

• kkupe3

kkupe3 Yeni Oyuncu

vidiodaki car benim carım oynuyan benim gelip bide izle diyor bp db atıyor gelip burda prim yapma
    senın charında efeckt cıkıor ama elin kalkmıor charda o nasıl olucak ? iyi izliyorsun dimi yavaşlata hızlandır yakınlaştır herşeyi yap ;)

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

senın charında efeckt cıkıor ama elin kalkmıor charda o nasıl olucak ? iyi izliyorsun dimi yavaşlata hızlandır yakınlaştır herşeyi yap ;)
    Yav Sercan mısın nesin 1 gram oyun bilgin yok tüm priest videolarini izle 100 tanesinin 98inde karşı taraftan priestin eli kalkmiyor olarak gözükür az pklarda yılmaz abinide izle yılmaz abininde eli kalkmaz ama en malis her boku atar sen eli kalkmiyor olarak görürsün ama yılmazda el kalkıyor olarak gözükür

Y_I_R_T_I_K bunu beğendi.
  • Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Karşı priestin elini takip etmeyenler nasıl da belli oluyor :D

irfan12 bunu beğendi.
  • Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

oyuncu olmak bunu gerektırıo :D siz oyun oynadıgınızı sanarsınız ... biz hem komut hemde sezgilerimizle playerlık yaparız

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Ahmetim bu oyun Türkiye'ye geldi 2004 yıllarında ben bu oyuna başladım eyvallah tbl olayını bu serverda öğrendim inv her boku bu serverda öğrendim çünkü oyunun picligine kafamı yormadim YouTube aç 2w2 videolarina en kısa ornek priestlerin el kaldirmadan DB atışına ve asaslarin el kaldirmadan cure alisina bak 100 tanesinin 98 sinde el kalkmiyor gozukuyor yani bunu bi siz bilmiyorsunuz ama bilmiş gibi yapmayı çok iyi beceriyorsunuz sen şimdi clan kursan adam senden clan istese alsan sen bunun TBL olduğunu nereden anliyacaksin kimsenin alnında yazmıyor TBL olup olmadığı adam sana hiç belli ettirmiyorsa senin sucunmu sen 36 kişilik clani 1 kişi için suçlama hakkın yok ben sana yakistiramadim clanimdaki adamlar senle takilmadi arkadaşlığını bilmiyor eyvallah ama ben takıldım senle ve sana bu tarz şeyleri yakistiramiyorum bak burda bizi sevmeyen adamlar bile seni haksız etmiş sadece 1 kişi oda Sercan oda Yılmaz'ın claninda kala kala cahil kalmış bir şekilde yorum yapmış neyse kardeşim herkes kendi oyununa baksın bir laf var insan cekemedigi ile uğraşır bırak millet seni çekmesin senle uğraşsın

K-E-R-E-M-B--E--Y bunu beğendi.
  • Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

Ahmetim bu oyun Türkiye'ye geldi 2004 yıllarında ben bu oyuna başladım eyvallah tbl olayını bu serverda öğrendim inv her boku bu serverda öğrendim çünkü oyunun picligine kafamı yormadim YouTube aç 2w2 videolarina en kısa ornek priestlerin el kaldirmadan DB atışına ve asaslarin el kaldirmadan cure alisina bak 100 tanesinin 98 sinde el kalkmiyor gozukuyor yani bunu bi siz bilmiyorsunuz ama bilmiş gibi yapmayı çok iyi beceriyorsunuz sen şimdi clan kursan adam senden clan istese alsan sen bunun TBL olduğunu nereden anliyacaksin kimsenin alnında yazmıyor TBL olup olmadığı adam sana hiç belli ettirmiyorsa senin sucunmu sen 36 kişilik clani 1 kişi için suçlama hakkın yok ben sana yakistiramadim clanimdaki adamlar senle takilmadi arkadaşlığını bilmiyor eyvallah ama ben takıldım senle ve sana bu tarz şeyleri yakistiramiyorum bak burda bizi sevmeyen adamlar bile seni haksız etmiş sadece 1 kişi oda Sercan oda Yılmaz'ın claninda kala kala cahil kalmış bir şekilde yorum yapmış neyse kardeşim herkes kendi oyununa baksın bir laf var insan cekemedigi ile uğraşır bırak millet seni çekmesin senle uğraşsın
    bro baskasıda olabılırdı ...ben kımseye takılı kalmam....estabanı nıye banlattık :D nıye clandan cıktı la adam :D

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

bro baskasıda olabılırdı ...ben kımseye takılı kalmam....estabanı nıye banlattık :D nıye clandan cıktı la adam :D
    Valla sen bu lafı söylerken 1 kere daha düşün takılı kalmamış halin buysa oooo biz melee clan olarak en iyisiyiz ve videolarimiz mevcut kesecek clan varsa buyursun gelsin istediği saatte istedigi zaman istediği sartlarda atarız zirvedekiler her zaman kotulenir ve çok uğraşılır biz zirvede olduğumuz için bu tür şeylere kulak vermiyoruz bu konuşmaya bu şarkıyla son vermek istiyorum daha da uzatmayalim

K-E-R-E-M-B--E--Y bunu beğendi.
  • Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

Valla sen bu lafı söylerken 1 kere daha düşün takılı kalmamış halin buysa oooo biz melee clan olarak en iyisiyiz ve videolarimiz mevcut kesecek clan varsa buyursun gelsin istediği saatte istedigi zaman istediği sartlarda atarız zirvedekiler her zaman kotulenir ve çok uğraşılır biz zirvede olduğumuz için bu tür şeylere kulak vermiyoruz bu konuşmaya bu şarkıyla son vermek istiyorum daha da uzatmayalim
    ırfo tbl yi bıraksınlar ılk once

• kkupe3

kkupe3 Yeni Oyuncu

Yav Sercan mısın nesin 1 gram oyun bilgin yok tüm priest videolarini izle 100 tanesinin 98inde karşı taraftan priestin eli kalkmiyor olarak gözükür az pklarda yılmaz abinide izle yılmaz abininde eli kalkmaz ama en malis her boku atar sen eli kalkmiyor olarak görürsün ama yılmazda el kalkıyor olarak gözükür
    walla nedense gordugum için bu yorumu yapma ihtiyacı duydum + kımın ne kadar oyun bılgısı olup olmadıgı sen bılemezsın kendını savunma acısından evet banada o sekılde bok atabılırsın ama gorunen koy klavuz istemıor babe ;)

• kkupe3

kkupe3 Yeni Oyuncu

Karşı priestin elini takip etmeyenler nasıl da belli oluyor :D

Sagdaki Bp o eli götüne soksun kardeş illa komutçu atacak diye bişey yok
    bp yürüyor o sıra yani sende dıorsun ki yürüyerek db atabılme kabiliyetine sahip vayy be görmeyeli bpler nasılda gelişmiş ;)

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

+++++++konu guncel

• Bu Sayfayı Paylaş