Video TurkeyNeferian H_U_R_D_A_C_I_ İNv Siz Boş Car O.c

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda s3z3rr21 tarafından 8 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. s3z3rr21

s3z3rr21 Oyuncu

ANASINI SIKTIGIM ful SC LE 1 Kere KEstin diye Video mu cektın 6k Hp Kıral KAnadını ananın Amına SOk.

2. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

La gerizekali çocuk adam karşında ws bile atmamış sen bununlami ovumuyon çok garibanlasiyon valla

3. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

O car boş değil ve red blue var adamı 1 kere kesmissin ve karşıdaki sana sadece r vurmuş akıl atmamış bile düzgün bununla övünme hepsini boşver bana gel 4 avans 5 de bitee

4. s3z3rr21

s3z3rr21 Oyuncu

İNASAN BUKADAR OROSPU EVLADI OLMASA RPRPRP DİYİP OYUNDAN CIKIP TUNA İRFANI CARINA SOOKMAZ ADAM OLSAN PLAYER LİGİN MEYDANA CIKAR SİKİL BARIN NEDEN DEGİŞİP İRFANIN SIKIL BAR MODUNA GİRİYO OLUM KARI GIBISINIZ KARI KENDİNİZ OLUN BİRAZ OYUN OYNAYIN

5. ysnmaral42

ysnmaral42 Yeni Oyuncu

Ulan Mal Oglu Mal HURDACIYI KESMİSSİNDE GERİZEKALI BARİ MACRO OLDUGUNU BELLİ ETMESEYDİN DİKKATLİ İZLEYİN SİKİLLERE MAUSEYLE BASIYOR :D:D BU KADAR SALAKSIN SEN

6. s3z3rr21

s3z3rr21 Oyuncu

İRFAN OROSPU EVLADI OLMASAN SEN GİRİP HURDACININ CARINA BENLE WS ATMZSIN HERKEZİN OYNAMASI FARKLI DIR SEN NE YARAGIM SIN Kİ KONUŞUYON Bİ MUSLUMAN SİZ SİNİZ AQ OYNAMAYI BİLENE GUZEL AMCIK.

7. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Ya yilmaz allah askina kendini rezil etmekten baska bisey yapmiyon obur cektigin videoda bile ligft sag tik almissin minorunu manani annen basiyor heralde oruspu evladı seni kendin ol kendin gel bikerede biz atalim vs seninle benide videoya cek rezil pekaze insan seni siktir git swden ezik oglu ezik seni

8. s3z3rr21

s3z3rr21 Oyuncu

lan sus sen anasını sıktıgım ne konuşuyon yaragımı ymışsın bi adamsın senı kayde alanmı var amın oglu.

9. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Olm Kendını rezil etme göt oglu göt senı :D

10. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Yılmaz bu şekilde tugayı çok rahat otur kalk kesmiştir buda Yılmaz'ın tugayı kestiği video :D

11. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Yılmaz bu şekilde tugayı çok rahat otur kalk kesmiştir buda Yılmaz'ın tugayı kestiği video :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    O zaman senide kesmiş hahahahah ak yatalak oiçi seni

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Skilleri maus ile vuran asas oynamayı bilmeyen bile video çekmiş omgdhhd

IErzurumTR bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

O zaman senide kesmiş hahahahah ak yatalak oiçi seni
    burda tugay atıyor ws yılmazın dediği rpr diye cıkıp ben giriyorum oyuna kahpe dölü yorumları oku sonra konusss

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

burda tugay atıyor ws yılmazın dediği rpr diye cıkıp ben giriyorum oyuna kahpe dölü yorumları oku sonra konusss
    Karınj gözünün önünde sikerim senin

• Bu Sayfayı Paylaş