Resim TÜRKİYENEFERİN CLANINDA ADAM KALMADI KALDI 2 3 K0xpr ONLARDa TEMİZELNİCEK

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda s3z3rr21 tarafından 14 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

2. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

dostum systemofcomboyu senin clanındakı adam oynarken banlattı kerem sen sabah oyunda olmadığın bir gün karus basıp yanımıza geldi sonra mage lazımdı clanın magesi olan systemofcombonun şifresini kereme verdik ve o günü akşam banlattı haberin olsun onunla beraber cirkin kral goshtpasha kendi oynadığı diğer carlarda ban yedi yılmaz bak burada sen turkeyneferiana sürekli tbl diyorsun fakat ben tblyi sen oyunu bırakınca senin clanındaki adamlar bize gelince öğrendim senin tbl oyuncularını ban yemesini mehmete yıkıp sonrada bi kin edinmiş bu kadar hırs yapmana gerek yok oynadığım son dönemlerde yönetim sürekli pc ye bağlanıp kontrol ediyor yetmiyor yönetimle birlikte pk atıyorduk benim hile olmadığımı bildiğiniz halde sadece kendin yetmeyip clandaki adamlara da zorla şikayet ettiriyordun bunu yönetim olsun senin kendi arkadaşların olsun hepsi söylüyordu bak senin ki takıntı haline gelmiş bizim clanda Mehmet ve irfan olan husumetini cok genele yayıyorsun clan ismini vererek hepimize küfür ediyorsun Rabbim şahidimdir senin bize sürekli küfür ettiğini duyduğum halde bi kere anana bacına dil uzatmadım sen iki üç kişi ile olan kavganı 20-30 kişiye yayıyorsun ama bak mehmete hiç bir zaman clan ismi vererek konuşmaz yılmaz der serbela der senın clanındakı kerem birol tolga daha nicesi ile muhabbetini eder övülmesi gereken yerde över bende cok seviyorum o çocukları adam gibi adamlardır lan senin birol ile bizim fedai kapı komşusu ama sen böyle yaparak insanları birbirine kırdırıyorsun kendine düşmanlar ediniyorsun clanlar arası nefret oluşturuyorsun belki farkında değilsin yaptıklarının ama yapma inşallah ne demek isteğimi anlamışsındır yada ben kendimi iyi ifade edebilmişimdir hadi sağlıcakla.

3. n357w

n357w Aktif Oyuncu

fxxxx ben skieeq beni tanıyorsun bunu önce irfan denen adama söylemen gerekir bence onuda uyarmalısın

4. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

İrfan çok kavgacı bir tiptir sürekli birileri tartışır ama olayı ne tartıştığı kişinin çevresine ne kendi cevresine taşır kendisi kavga edip durur şimdi gir forumdan bak yorumlarına bi ton insanla kavga etmiş ama kaç kere ana bacı sövmüş ben hiç denk gelemedim Yılmaz bundan önceki açtığını konuda o.ç neferian diyor şimdi neferiandaki insanlarda ona sövecek hatta yetmeyip onun clanındaki herkese sövecek e ne oldu 2 kişi arasındaki kavga oldu 60 kişi arasında bu güzel bir şey mi ha ben irfanı sürekli uyarırım yapma etme boşver derim haksızsa sen haksızsın derim belki günde en az bir kere böyle bir konuşmamız geçer acaba Yılmaz’a kaç kişi bu tür konuşmalar yapıyor

elektra34, irfan12 ve Kahrolsun616 bunu beğendi.
  5. n357w

n357w Aktif Oyuncu

Peki irfanın iki yüzlülüğü için ne diyorsun fxxx ? Sorun bu olmasın

6. s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

Bu Sayfayı Paylaş