Resim Ulan sunnetsiz kafir oyun yuzune camiye kufur etmek nedir seni yetistirenler boyle mi yetistirdi

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda oguz1453 tarafından 21 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ve hala boyle dengesiz bebelere selam verenler varsa da aklini basina alsin bu bi oyun dine kufrettirecek kadar kin beslenmez :mad::mad::mad:

HAZIMMMMMM, ferhat54reyiz ve zlatan bunu beğendi.
  2. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Ve hala boyle dengesiz bebelere selam verenler varsa da aklini basina alsin bu bi oyun dine kufrettirecek kadar kin beslenmez :mad::mad::mad:
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ilerde doğacak çocuklarını karını kızını annenin o pörsümüş amcığını sikerim senin

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

ilerde doğacak çocuklarını karını kızını annenin o pörsümüş amcığını sikerim senin
    Sana bu ayip bu serefsizlik omur boyu yeterde artar.cirpindikca batakligin en dibini boyluyon hala kotu bahce zaarlari gibi ceniliyon enik seni senden tureyenler sana cekmese bari ekmeksiz adi pust hain soysuz dol israfi seni

zlatan bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Gotun yiyosa bi tam adresini yazsana tam olarak bina ismine kadar bi yaz burdan efelik yapma hos tabi efelik senin ne haddine soysuz kopek

zlatan bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Sana bu ayip bu serefsizlik omur boyu yeterde artar.cirpindikca batakligin en dibini boyluyon hala kotu bahce zaarlari gibi ceniliyon enik seni senden tureyenler sana cekmese bari ekmeksiz adi pust hain soysuz dol israfi seni
    saxocu yavşak piç seni oynamayı bilsen bari annenle dans edeyim senin orrrrrrrrospu çocuğu

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

saxocu yavşak piç seni oynamayı bilsen bari annenle dans edeyim senin orrrrrrrrospu çocuğu
    Hala oyun diyon hala iste senin kapasiten oyun icin daha ustu yok soysuz kopek sen bi adresini yaz bu ettigin kufurlerin hesabini nasil vercen o zaman oyun mu gorcen hadi oglum masrafan yemiyo mu ver su adresini bak ben hala kufur etmiyorum annene filan ver adresi sen

zlatan bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Senin karakterin zayif hayatin sadece bi oyundan ibaret sen bu topraklarin uzerinde yurumeyi haketmeyen bi soysuzsun soyun yok sopun yok atan yok bayraksiz vatansiz hain it senin dagdaki serefsizlerden ne farkin var dagdaki itlerin sehir versiyonusun ulan sen nasil bi adi sipasin ki ezan dinmez bayrak inmez nutuklarini duydugun halde camiye kitaba sovebiliyon senin damarinda ne kani var yahudi mi hristiyan mi ermeni mi sen nasip bi mahlukatsin lan ulan sen dua et ayni sehirlerde degiliz gerci duadan ne anlarsin putperest dumbuk

zlatan ve Ruiss bunu beğendi.
  • ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

:QW:EQ:WE:QW:E:QWE:QW:E:QWE ::ASDDDDDD:AS:DA:SD:AS:DA:SD
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

yaaa olmmmm bunun anası rahibe ne bekliyorsunuz her zaman diyorum bu kişileri savunurken düşünün haklarınla olumlu yazı yazarken düşünün bacılarını götten siktiklerim analarınızı sikeyim orospunun dölleriiiiii gewonsikjen piçnebi schikko siyamkedisitr bu 4 kişinin bacılarını sülalelerinindeki bütün kızları sikiyim hepsi inançsız din düşmanları oçları

BACILARINIZI HABALE HUBELE YAPIYIMMMMMMMMMMM MORUQQQQ Q:WE:QWE:Q:WE:QWE:Z:SD:ASD:ASD

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

herkesten özür dilerim . ßu olanların sebebi benim . Doğurtup sokağa attım sonra böyle oldular. Tekrar özür dilerim bir baba olamadım....

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Karı

yaaa olmmmm bunun anası rahibe ne bekliyorsunuz her zaman diyorum bu kişileri savunurken düşünün haklarınla olumlu yazı yazarken düşünün bacılarını götten siktiklerim analarınızı sikeyim orospunun dölleriiiiii gewonsikjen piçnebi schikko siyamkedisitr bu 4 kişinin bacılarını sülalelerinindeki bütün kızları sikiyim hepsi inançsız din düşmanları oçları

BACILARINIZI HABALE HUBELE YAPIYIMMMMMMMMMMM MORUQQQQ Q:WE:QWE:Q:WE:QWE:Z:SD:ASD:ASD
    karın napıyo :) karının amını emerek çıldırtırım :)

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Senin karakterin zayif hayatin sadece bi oyundan ibaret sen bu topraklarin uzerinde yurumeyi haketmeyen bi soysuzsun soyun yok sopun yok atan yok bayraksiz vatansiz hain it senin dagdaki serefsizlerden ne farkin var dagdaki itlerin sehir versiyonusun ulan sen nasil bi adi sipasin ki ezan dinmez bayrak inmez nutuklarini duydugun halde camiye kitaba sovebiliyon senin damarinda ne kani var yahudi mi hristiyan mi ermeni mi sen nasip bi mahlukatsin lan ulan sen dua et ayni sehirlerde degiliz gerci duadan ne anlarsin putperest dumbuk
    ya orospunun çıkarttığı önce sen türk tarihini araştır müslümanlık çok sonradan türklere gelmiştir. Ben has bir türküm ve hepinizin anasını sikeyim bu arada saygı duymuyorum amına koyayım ne olacak siz bana duymadınız ben de sizin yaratıcınıza duymam amk siker geçerim amk çocuğu, ben de sevmiyorum insanların dinlerine inanışlarına sövmeyi fakat insanlarda sevmemeli anneye bacıya sövmemeyi. ^^

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

senin anneni o sevdiğin kadını otel odasında çatır çatır sikeyim bzi de bu ülkeye askerlik yaptık sokuk müslüman olmak zorunda mı askerlik yapan herkes ömrümde tanıdığım en yetersiz karaktersiz ve basit insan sensin sanırım. Bir insanda biraz düşünme yetisi olur amına kodumun işsiz andavalı seni tek başarım oyunmuş ne kadar tanıyosun da konuşuyorsun beni amın feryadı seni

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

naber la annesini götünden siktğim

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Karakterin yerlerde surunuyo yazdikca dahada kuculuyon seni tanimaya gerekyok ne kadar soysuz oldugunu ogrenmek icin suan resmen soysuzlugunu ortaya koyuyorsun askerlik yaptim diyorsun bu ulkenin senin gibi soysuz kopeklerin askerligine ihtiyaci yoktu hala da yok senin soyun yok kocum sen bir soysuzsun hainsin biri senin annene kufur etti diye sen butun musluman alemine kufur ettin cahillikte sinir tanimayan sen burda kimseye cahil.diyemezsin hadi git bi siktir git simdi

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Esssssssseeeeekkk gibi aniriyon hala kufurler ederek anir oglum anir bunlarin hesabi bir bir sorulacak soysuz it sen hala o minicik beynini asasa yor nasil ws atarim diye nasil.keserim diye calis sen elbet bi yerde bunlarin hesabi sorulacak sana sen aynen anirmaya devam et butun yorumlarina bak senin aklin beynin sadece kufur baska bi bok yok havla anir pislik domuzzzzzz

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Esssssssseeeeekkk gibi aniriyon hala kufurler ederek anir oglum anir bunlarin hesabi bir bir sorulacak soysuz it sen hala o minicik beynini asasa yor nasil ws atarim diye nasil.keserim diye calis sen elbet bi yerde bunlarin hesabi sorulacak sana sen aynen anirmaya devam et butun yorumlarina bak senin aklin beynin sadece kufur baska bi bok yok havla anir pislik domuzzzzzz
    :D senin gibi mezarda yatanlarını siktiklerim domuz gibi suçsuz hayvanı lanetleyen bir dine mensub oluyor :D sefilsiniz oğlum dünyadaki en sefil inanış diyebilirim nerde ne kadar hırsız yobaz köpek sürüsü varsa toplanmış o dine haksızsam haksızsın diyin. En fakir ve en zengin genelde müslümanlardan çıkıyor örneğin dünyanın ilk 30 fakir devletine bak ve o devletlerin liderlerinin ilk 500 zengin arasında olduğunu göreceksin. Sen kesin tayyipçsindirde şimdi amk çocuğu hırsızın hırsız destekçileri sizi :D

• yukat11

yukat11 Oyuncu

:D senin gibi mezarda yatanlarını siktiklerim domuz gibi suçsuz hayvanı lanetleyen bir dine mensub oluyor :D sefilsiniz oğlum dünyadaki en sefil inanış diyebilirim nerde ne kadar hırsız yobaz köpek sürüsü varsa toplanmış o dine haksızsam haksızsın diyin. En fakir ve en zengin genelde müslümanlardan çıkıyor örneğin dünyanın ilk 30 fakir devletine bak ve o devletlerin liderlerinin ilk 500 zengin arasında olduğunu göreceksin. Sen kesin tayyipçsindirde şimdi amk çocuğu hırsızın hırsız destekçileri sizi :D
    Pardon bir adam yerine koyup yorumunu okudum

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Pardon bir adam yerine koyup yorumunu okudum
    bende anneciğini karı sanıp amına koydum dönme çıktı

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Simdi burda siyaseti nerenden uydurdun onu anlamadimda ha cok merak ediyorsan soyleyim ne akp ye oy attim nede tayyip desteledim bu isin siyasi olarak hic bi alakasi yok millete IQ dusuk diye laf soyluyonda senin ki yerlerde surunuyo herkes istedigi ulkede yasayabilir sevmiyorsan siktir olup gidebilirsin butun gumruk kapilari acik ve hala diyecek soz bulamiyorsun kufur ediyon sen bu kadar aciz soysuz bi itsin oglum seni artik gercekten ayiplamiyorum senin kendi annene saygin yokken kendi ulkene bayragina bu ulkede okuna ezana bu ulkede kilinan namaza saygin yokken senden nasil bi insan olmani bekleyebiliriz ki bence daha sus cunku daha boyle devam edersen bu senin hayatini adadigin oyunda ki arkadaslarini da kaybedeceksin cunku sadece benim degil onlarin da imanina dinine kufur ediyorsun acizlik yapma artik ozur dilemen gerekir ve tovbe cekmen gerekir kufur etme artik battin batakliktasin

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Simdi burda siyaseti nerenden uydurdun onu anlamadimda ha cok merak ediyorsan soyleyim ne akp ye oy attim nede tayyip desteledim bu isin siyasi olarak hic bi alakasi yok millete IQ dusuk diye laf soyluyonda senin ki yerlerde surunuyo herkes istedigi ulkede yasayabilir sevmiyorsan siktir olup gidebilirsin butun gumruk kapilari acik ve hala diyecek soz bulamiyorsun kufur ediyon sen bu kadar aciz soysuz bi itsin oglum seni artik gercekten ayiplamiyorum senin kendi annene saygin yokken kendi ulkene bayragina bu ulkede okuna ezana bu ulkede kilinan namaza saygin yokken senden nasil bi insan olmani bekleyebiliriz ki bence daha sus cunku daha boyle devam edersen bu senin hayatini adadigin oyunda ki arkadaslarini da kaybedeceksin cunku sadece benim degil onlarin da imanina dinine kufur ediyorsun acizlik yapma artik ozur dilemen gerekir ve tovbe cekmen gerekir kufur etme artik battin batakliktasin
    ya orospu çocuğu Türk'lerin tarihinden bihaberisn sen amk çocuğu Türkler ms 750 li yıllarda müslüman oldu ondan öncesinde 8 bin yıldır müslüman değilmişiz 8000 - 1250 = 6750 yıl müslüman olmamış 1250 yıl müslüman olmuş herkes müslüman olmak zrounda değil ama ben köküne kadar Türk'üm ırkımı seviyorum bayrağımı seviyorum oyundaki arkadaşlarım benim zihniyetimi bilirler zaten 3 4 tane var onlar da senin kadar köpek bir yobaz değiller o yüzden bu tip basit şeylerden aramız bozulmaz bozulacak olsa bile umrumda olmaz. Bu oyuna bir yerde tek geldim tek gitmesini de bilirim giderken de ananızı sikmeye devam edeceğim bana inanabilirsin. Ben küfrediyorum çünkü sen aptal bir orospu çocuğu oldğun için söylediklerimi gram anlamadığın için zeka seviyene inip küfrediyorum sen küfür etmiyorum adı altında orospu çocuğu gibi tahrik ediyorsun adamları biz de senin anneciğini sikmişiz çok mu geliyor sana? İQ düşük diyorum çünkü hayatının her alanında bu bağnazlığın ayağına dolanacak en fakir düşük ülkeler hep müslüman ülkelerdir sebebi de senin gibi geri zekalılardır. Dünyada 4 milyar insan avr 650 milyon müslüman var ve hak dinin seninki olduğuna inanman çok komik. Bir tane adam çıkıyor iyi birisi diye kendini peygamber ilan ediyor bir sürü insan onun peşinden gidiyor şimdinin iktidarında da bu aptalları görebiliyoruz. dünyadaki 3milyar 350 milyon insan yanlış siz doğrusunuz amk kafanı sikeyim

• Bu Sayfayı Paylaş