Video VFoRY0U & JUSKOVYAKHD 4v8

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda CiG4 tarafından 27 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. CiG4

CiG4 Oyuncu

2. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Yeni Oyuncu

Movie cekmen güzel olmusta magemiz ilk defa mage oynuyo ben orda ilk defa asas oynuyorum bide bu kadar kacarak oyun mu oynanır

Son düzenleme: 27 Mart 2018
  3. 6semih6

6semih6 Yeni Oyuncu

Dostum TEK'e TEK'te kesildiğin movieyi neden koymuyorsun kaça kaça tekleme oynamış orda burda şekil yapıyosun crazyyy pm at oyuna gelince movie nasıl alınır görelim CrAzyKaTiLl..

4. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Yeni Oyuncu

Helal semihim :):). Alemin delikanlısı

5. CiG4

CiG4 Oyuncu

Just shutup.

6. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Yeni Oyuncu

La bide buraya niye atıyosan ne kanıtlamaya calısıyon knght 59 un face sayfasına atsana naptılar bu sw de içinden mi gectiler de buraya atıyon :D:D:D:D

7. CiG4

CiG4 Oyuncu

Yaa hadi bi getout

8. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Yeni Oyuncu

Cumartesi gece clanca oyunda movie yi basladınca pm at sag ormana gelelim tamam mı aq bi asas ogrenmeye calısak dedik böyle laleler prim yapıp 8v4 diye bide baslık atar olmuslar bi kan alam sizin clanınız dan

9. CiG4

CiG4 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Cumartesi gece clanca oyunda movie yi basladınca pm at sag ormana gelelim tamam mı aq bi asas ogrenmeye calısak dedik böyle laleler prim yapıp 8v4 diye bide baslık atar olmuslar bi kan alam sizin clanınız dan
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kardeş biz iki kişiyiz gel 2vs2 atalım

• Dadaloglu38

Dadaloglu38 Yeni Oyuncu

La harbi gaz güdensin ben sana diyom ki ilk defa asas oynuyom öğrenmeye calısıyom ben varıor oynuyorum asaslarımda seni keser 1vs1 de biri de kesmiş zaten kafana göre buraya büyüklenerek bi video atıyon da derdin varmıs gibi maksadın ne onu bile anlayamadım ama 8vs8 e beklerim veya bas varıor 1 vs 1 e de beklerim onu da gectim asaslarımı arenaya dizerim hepsi seni keser ayrıca bura knght 59 degil andreamtr form sayfası oralarda bişey kanıtlayacaksan admın e yollarsın videoyu o paylaşır face sayfasında

• Bu Sayfayı Paylaş