Video VS #ECNEBI

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda 90BPM tarafından 7 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Seyirci sadece seyir zevkine bakar,asıl olanı göremez bir de bizim ekranımızdan bakın :) tbl iftirası vs. Boş işler. ben hile değilim siz yavaşsınız.

Son düzenleme: 25 Kasım 2018
  2. F_R_K_N

F_R_K_N Yeni Oyuncu

Kardeşim iyi güzel oynuyosunda bu ws nin ortasında göğüslük çıkarmak nedir :) Kendine güveniyosan en başta çıkar madem keseceğini anladığın zaman değil.
    Oyun bu kesersin kesilirsin ama karşındakine saygı duymak gerekir :) iyi pk lar...

90BPM bunu beğendi.
  3. 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kardeşim iyi güzel oynuyosunda bu ws nin ortasında göğüslük çıkarmak nedir :) Kendine güveniyosan en başta çıkar madem keseceğini anladığın zaman değil.
    Oyun bu kesersin kesilirsin ama karşındakine saygı duymak gerekir :) iyi pk lar...
    Hepsini görmek için tıklayın...
    haklısın,gögüslük çıkarmamın bi nedeni yok kafama göre bi çıkarıyodum bi takıyodum fark ettiysen kanadı bile ws ortasında çıkarıyorum 5 tane bomonty etkisi yeni geldim kendime iyi pklar.

F_R_K_N bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

Eline sağlık memo güzel olmuş kardeşim

90BPM bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Eline sağlık memo güzel olmuş kardeşim
    Sağol kankam seviliyosun <3

testament23 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

EYW kardeşim

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Bilek demişsin de bilek adam macro kullamaz kardeşim

dayakxd bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Tamamen manuel atıyorum makro bunun neresinde?

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Tamamen manuel atıyorum makro bunun neresinde?
    Neresinde olduğunu macroyu bilenler anlar da sen öyle diyorsan öyle olsun manuel attığın minör macrodan bile düzgün tebrik ederim. Ayrıca sana bir öneri vs videolarında yakınlaştırma, uzaklaştırma,skill bar kapatma hatta inv kapatma bile yapılmaz bunu genelde hile kullanan ama saklamak isteyen userlar yapar,hile kullananlarla karışmaman için attığın videolarda böyle şeyler yapmamanı öneririm.

Son düzenleme: 3 Şubat 2019
  • 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Haha mana,minorn akışım bi kere stabil değil macrodan düzgün atıyomuşum sevindim bunu duymama teşekkürler hile konusuna gelince asla hile kullanmadım kimsede hile kullandıgımı kanıtlayamadı kanıtlayamaz da.

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Adam sana hilecisin demiyor hileci gibi davranma diyor :D sen neden gocundun ki?

• 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Chat,inv,skill bar kapatma her ws'de yok kafama göre yakınlaştırdım bazılarını macro olsaydı eğer manayı kusursuz basardım mana süresini tut kusursuz mu basıyorum sence? Yorumun için teşekkürler.

Neresinde olduğunu macroyu bilenler anlar da sen öyle diyorsan öyle olsun manuel attığın minör macrodan bile düzgün tebrik ederim. Ayrıca sana bir öneri vs videolarında yakınlaştırma, uzaklaştırma,skill bar kapatma hatta inv kapatma bile yapılmaz bunu genelde hile kullanan ama saklamak isteyen userlar yapar,hile kullananlarla karışmaman için attığın videolarda böyle şeyler yapmamanı öneririm.

• Hero34

Hero34 Yeni Oyuncu

Macro yu yavaşa al aq

• 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Come back yapalım mı? Hazır serverin ağzı açılmışken

• Bu Sayfayı Paylaş