Resim VS'DEN KORKUP ALT F4 ÇEKEN FORUM DELİKANLISI OHHH_ÇİLLİ :D FAKE AÇIP KESSENE YİNE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dayakxd tarafından 2 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

hadi tekrar arkadaşlarına benim nicklerimde char açtırıp kes :D ne bok olduğunu cümle alem görsün kolsuz orospu çocuğu pmlerine cevap vermiyorum diye fake açtırıp kesersin zavallısın demek ki zoruna gitmiş seni siklememem :D ana avrat sikilir var mı başka üzerimden prim yapmak isteyen?

Son düzenleme: 2 Şubat 2019
  2. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

Dikkat ettiysen benim nickimin sonunda I var senin pm attıgın kişi sonunda 1 var benim nickimle başka biri tanıdıgım giriyom oyuna gel götün yiyosa hadi

3. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

FAKEMİ YAPMISSIN AQ SALAK HERİF a:sd

4. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

GEC ARENA ANINI SİKİYİM GEL

5. oguzhan_DADALOGLU

oguzhan_DADALOGLU Usta Oyuncu

6. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

SOKTUGUMUN EZİGİ ARENA GELMEYE KORKUYON ANCA AFK KALIRSIN BEN PM ATINCA

7. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ben senin gibi zavallı mıyım fake açayım orospu çocuğu? nerede 1 var anasının leşini siktiğim şunu bile inkar ediyon cidden salaksın amk rezil oldun ağlama korkma arenaya gelmiyorsun ama ardreamda yakalarım seni

8. oguzhan_DADALOGLU

Uguru cok iyi tanirim pasam o pm de konustugunun ugur olmadigini en iyi ben bilirim cunku yazi tarzi ugurun yazisi degil :D:D ayrica ugur hic bi zaman ws den kacmaz kesilecegini anlasa bile kacmaz o ws den ve bi ayrinti daha o nicki ugura ben verdim ve verdigim nickle aynisi degil sen fake actirip kendi annene kufur ettirecek kadar kuculmussun yazik yazik hemen simdi gec arenaya ugur gelsin ezsin seni ;);)

9. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ağlamaya devam ne kadar siktiğim varsa kardeş olmuş forumdan havlarsınız siz bu kadarsınız işte kayserinin eşşeği :D öğrencin vsye gelemiyor sen gel bari senin ananı sikeyim bi güzel o leş koca götlü anneni:D:D

10. oguzhan_DADALOGLU

Hemen gec arenaya

11. Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

bu dayakx 5 yasinda bebe nie siklionz la bunu kendi kendine sevinsin zavalli mk oglu :) annesinide bole zavali sikcen bunun

12. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

KORKAK ORUSPU COCUGU :D ARENAYA GELMEKTEN KORKAN GELSE BİLE FAKE CARLA GELİP KESİLEN ACİZ ADAMSIN

90BPM bunu beğendi.
  13. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

tüm server kudurmuş durumda :D istediğin kadar alt f4 çek bir gün yakalarım seni çilli sen arkadaşlarına fake char açtırmaya devam et :D

14. RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

tüm server kudurmuş durumda :D istediğin kadar alt f4 çek bir gün yakalarım seni çilli sen arkadaşlarına fake char açtırmaya devam et :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ERKEKSEN GİR ŞİMDİ OYUNA VS ATAK HADİ

• RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

VS ATAK DİYİNCE İŞİM VAR DİYON HEP GİR HADİ FAKE ÇAR ACMAYA BENZEMEZ ARENADA BEKLİYOM ERKEKSEN GELİRSİN :D:D:D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ne fırıldaksın be orospu cocugu :D fake char açan ben miyim sen mi? neden alt f4 çektin ben pm attığımda söyle bilelim? açtığın charın tarihine bakacaktım ama tekrar ncs atmışsınız chara aptal orospu evladı :D :D :D :D

• RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

ne fırıldaksın be orospu cocugu :D fake char açan ben miyim sen mi? neden alt f4 çektin ben pm attığımda söyle bilelim? açtığın charın tarihine bakacaktım ama tekrar ncs atmışsınız chara aptal orospu evladı :D :D :D :D
    dadalogluyla aynı ts deydik knight 59 net serverinde pk atıyoduk fake car acmıssın anna sövdürüyon gec arena bekliyom hadi

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ulan anasını avradığını siktiğim hangi yüzle fake char diyosun bu videoya? char senin charın işte başka giren mi var o chara sikik birazcık azıcık delikanlı olsan fake char açtırıp kestiğini kabul edersin ama sende o adamlığı göremiyorum kendini avut

• RoadWarior

RoadWarior Usta Oyuncu

ulan anasını avradığını siktiğim hangi yüzle fake char diyosun bu videoya? char senin charın işte başka giren mi var o chara sikik birazcık azıcık delikanlı olsan fake char açtırıp kestiğini kabul edersin ama sende o adamlığı göremiyorum kendini avut
    FAKE CAR ACIP VS YE GELEMEDİ DİYOSUN SUAN ARENADAYIM KORKAK OMC DİYE YAZIYOM ALTTAN ERKEKSEN GELİRSİN

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ağla amına koyduğumun sürüngeni :D kendin fake açıp kesiyorsun ben oyuna girince alt f4 taban göte kaç :D :D :D siktiğimin kolsuz korkağı

• Bu Sayfayı Paylaş