Video WMG___PekiYaSnra denilen şahsiyetsizin tbl videosu

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda magesif tarafından 10 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. magesif

magesif Yeni Oyuncu

bizde tp mage oynadık oynamaya da devam ediyoruz ama hic bu kadar seri tp yaptığını görmedik charların :)) bide yemin ediyor şahsiyetsiz
    WMG___PIRKALARIM sıra sende :))

2. Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Seni Olmayan birseyin pesine dusecek kadar gozunu karartan nedir ?
    Sen bende illegal bir durum yakala dile benden ne dilersen klanca guluyoruz bizi gururlandiriyirsunuz...:)

3. magesif

magesif Yeni Oyuncu

kardeş gözünün gördüğünü de inanmaz olmuşsunuz siz arsız mısınız ?

4. Naylon59

Naylon59 Oyuncu

O senin gordugun tbl dedigin sey sekmeden kaynakli ekran bugu canim kardesim. sikıntıniz varsa admine diyeceksinizki sekmeyi kapat olay cozulecek... Frisby x8 mausum var makrosu bile yok makro bile kullanmiyorum. Sadece ustunde dubble clock tusu var o tusla sekiyorum. Battle priestle asasa yetisiyorum. Sende sekmesini ogren sende uç.... Uzaktan vuruyor tbl acmis hile acmis dediginiz adamlarin %70 i sektigi icin ekran buguna dusuyor sizin gibilerde onu hile zannediyor...

5. Naylon59

Naylon59 Oyuncu

WMG___PIRKALARIM....

6. irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

WMG___PIRKALARIM....
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Başkan onu bosverde seni teklemek çok güzel priceye tek yiyon kusura bakma :D :D ( Malkocoglu)

Y_I_R_T_I_K bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Başkan onu bosverde seni teklemek çok güzel priceye tek yiyon kusura bakma :D :D ( Malkocoglu)
    Dd takmiyo ondan :D:D

• Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Tabikide tek aticaksiniz hoca dd25 takmiyorum ama kada kafaya pt kapismalarinda cok can yaktigimi dusunuyorum hakkimi yemeyin :D

• Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Seninle vs de atmak isterim malkocoglu oyle tek yemem :) parazitli tek atarsiniz :D

• s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

Hile degil de madem Bu damı Hile degil budamı ekran bugu ?

• s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

KESİN EKRAN BUGUDUR BUDA .

• s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

Seninle vs de atmak isterim malkocoglu oyle tek yemem :) parazitli tek atarsiniz :D
    Sen benı kesemedın Serbela parazit atıgına ramen kesemedın malkocumu kescen aq adam benı kesıyo . dd siz dedin dd li de atım senle inkar edersen farklı acıklarım.

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Usta Oyuncu

İnşallah tbl yoktur, tbl varken bu kadar kötü oynuyorsanız sizin adınıza üzülürüm.

• Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Sen benı kesemedın Serbela parazit atıgına ramen kesemedın malkocumu kescen aq adam benı kesıyo . dd siz dedin dd li de atım senle inkar edersen farklı acıklarım.
    Dd25 takmadim blue pot cekip tekrar denedim istersen dd25 takip deneyebiliriz? Zaten her seferinde 1 sikil kaliyordu buyuk ihtimal dd25 o acigi kapatir.
    Ustelik bende hb+9 yok+ 350 sc yok + 2000 sc yok. Bu scleri basmadan bile dd25 takarak dusurebilirim.

• Naylon59

Naylon59 Oyuncu

İnşallah tbl yoktur, tbl varken bu kadar kötü oynuyorsanız sizin adınıza üzülürüm.
    bizim wmg ailesi olarak bir iddamiz yok biz cok keyif alarak oynuyoruz. Sayfa yemisiz sayfa atmisiz onemsiz. Biz cok cok egleniyoruz o bize yeter. Şuda var bazilarinin icinden icitigimizde partisine kufur eden karaktersizleride biliyoruz.

Y_I_R_T_I_K ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Bana bulaşma amcaogluya oyun hevesini kacirirsin :)

• magesif

magesif Yeni Oyuncu

KESİN EKRAN BUGUDUR BUDA .
    YILMAZCIM KESİNLİKLE EKRAN BUGUDUR BU YOKSA NASIL VURSUN ORDAN AAA SENDEE..

• magesif

magesif Yeni Oyuncu

O senin gordugun tbl dedigin sey sekmeden kaynakli ekran bugu canim kardesim. sikıntıniz varsa admine diyeceksinizki sekmeyi kapat olay cozulecek... Frisby x8 mausum var makrosu bile yok makro bile kullanmiyorum. Sadece ustunde dubble clock tusu var o tusla sekiyorum. Battle priestle asasa yetisiyorum. Sende sekmesini ogren sende uç.... Uzaktan vuruyor tbl acmis hile acmis dediginiz adamlarin %70 i sektigi icin ekran buguna dusuyor sizin gibilerde onu hile zannediyor...
    SEN SALAK MISIN DİYE SORMAYACAĞIM SALAKSIN NE SEKMESİNDEN BAHSEDİYORSUN TP MAGENİN ELİNİ Bİ İZLE VİDEODA

• Naylon59

Naylon59 Oyuncu

SEN SALAK MISIN DİYE SORMAYACAĞIM SALAKSIN NE SEKMESİNDEN BAHSEDİYORSUN TP MAGENİN ELİNİ Bİ İZLE VİDEODA
    Sen sükrüye selamımı söyle :D

• Bu Sayfayı Paylaş