Video www.AndreamTr.com MELE PK VİDEO & BİZE FARK ETMEZ [ YÜCEL AYDIN ]

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda YUCELAYDIN tarafından 17 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

GÜZEL VE UNUTULMAYACAK GÜNLERDİ :)
    KISA SÜRE İÇİNDE DÖNÜŞ SAĞLICAM SAĞLAM 2 3 WARRİOR ARKADAŞ LAZIM AKŞAMLARI ONLİNE OLABİLCEK 3 4 SAAT SICAK SAMİMİ DOSTLAR ARIYORUZ İLETİŞİM

Son düzenleme: 3 Mayıs 2019
  2. asdasdasdddd

asdasdasdddd Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

GÜZEL VE UNUTULMAYACAK GÜNLERDİ BİZİ ÇEKEMEYENLER TBL HİLE DEDİ BEN YÜCEL AYDIN OLARAK KOXP KULLANDIM KABULLENİYORUM YAKLAŞIK 2 HAFTA KULLANDIM DAHA SONRA KULLANMADIM ANDREAMTR DE 2.5 SENE OYNADIM 2.5 SENELİK ZAMANDA 15 GÜNLÜK KOXP KULLANDIM EYWALLAH AMA DİĞER ZAMANLAR HER ZAMAN LEGAL OYNADIM BENİ VE BİZİ BİLEN BİLİR BENLE OYNAYAN DA BİLİR NASIL KOMUT VERDİGİMİ FAZLA LAFA GEREK YOK <3

Hepsini görmek için tıklayın...

IK4B4S4K4L bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Elinize sağlık güzel olmuş

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Elinize sağlık güzel olmuş
    eywallah kardeşim

• fetihan acar

fetihan acar Usta Oyuncu

Komutun sıfır full warrior partiyle oynuyorsun 3 yaşındaki çocuga versen o bile oynar verdiğin komut sadece tor actım gir 8v8de 3 asasla kesildiğin günleri unutma :DDDDDD

IK4B4S4K4L, 1sm3t4, leo1 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  • YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Komutun sıfır full warrior partiyle oynuyorsun 3 yaşındaki çocuga versen o bile oynar verdiğin komut sadece tor actım gir 8v8de 3 asasla kesildiğin günleri unutma :DDDDDD
    fetih yaşın 15 bunu biliyon :) komutum 0 evet ful warrior part ile oynuyorum ben ezigim sen bestsin ama profil fotoma iyi bak o fotoda sende varsın bana abi çektigin günleri unutma abi beni kral yapalım abi kral olayım dedigin günleri senin seviyene düşmücem iyi veya kötü yorumun için saol

• oguzhan_DADALOGLU

oguzhan_DADALOGLU Usta Oyuncu

Sen misin komutcu :D:D:D la videoda bile ne kadar rezil oldugun belli warior catir catir vuruyo hala dol takiyon

IK4B4S4K4L ve leo1 bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Eleştirinizi yapın ama birbirinize sallamaktan vazgeçin burası kreş değil bu ne böyle,şöyle keserim böyle keserim çocukmusunuz adam atmış anı olarak kalsın istemiş fake üyelikler açıp birbirinize ana bacı kayıyonuz çocuksunuz hepiniz şu serverda bi player görmedim vardı gitti o da

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Eleştirinizi yapın ama birbirinize sallamaktan vazgeçin burası kreş değil bu ne böyle,şöyle keserim böyle keserim çocukmusunuz adam atmış anı olarak kalsın istemiş fake üyelikler açıp birbirinize ana bacı kayıyonuz çocuksunuz hepiniz şu serverda bi player görmedim vardı gitti o da
    haklısın kardeşim :)

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Sen misin komutcu :D:D:D la videoda bile ne kadar rezil oldugun belli warior catir catir vuruyo hala dol takiyon
    cs takmasını bizde biliyoruz :) ama senin gibi cahiller anlamaz

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

ben videoyu ben kingim benim clanım kral demiyorum anı olarak attım ileride baktıkca izlerim ben ezigim eywallah :) :)

• oguzhan_DADALOGLU

Eziksin zaten ayrica dengesizsin ben seni tanimam bile daha komutuna bile girmedim partyy den yazdigini ne zaman unuttun z den gitmeyene soverim bastan diye amcik burda efendi moduna girme komutcu olman kufur etmen anlamina gelmez aptal simdi otur izle anini

IK4B4S4K4L bunu beğendi.
  • fetihan acar

fetihan acar Usta Oyuncu

fetih yaşın 15 bunu biliyon :) komutum 0 evet ful warrior part ile oynuyorum ben ezigim sen bestsin ama profil fotoma iyi bak o fotoda sende varsın bana abi çektigin günleri unutma abi beni kral yapalım abi kral olayım dedigin günleri senin seviyene düşmücem iyi veya kötü yorumun için saol
    kardeşim 1 yaşım 15 değil 2 gün her 2 ırktata biz kral olacaz diyip her 2 ırktata size fark attıgım günleri unutma :D gel clan kurucam komutcum ol diye yalvardıgın günleride inkar etme

IK4B4S4K4L bunu beğendi.
  • fetihan acar

fetihan acar Usta Oyuncu

ya boş yapma kalk siktir git şurdan

IK4B4S4K4L bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

ya boş yapma kalk siktir git şurdan
    Siz böyle forumda salladıkça servera güzel bi special alasım geliyor oyundaki nickini ver de boşu doluyu göstereyim sana gerizekalı

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

beyler bos konusmayin hepinizle ws atariz yucel player olarak iyu komutcu sadece agzi bozuk o yuzden kaybediyor . Dadaloglu kardsm snde kendine guveniosan ayarla bi gun ws herturlu atilir bizm bu swda kesemedigmz kmse kalmadi yucel kanka eline saglik guzel video olmus (OGUZZ::KINQQ)

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

beyler bos konusmayin hepinizle ws atariz yucel player olarak iyu komutcu sadece agzi bozuk o yuzden kaybediyor . Dadaloglu kardsm snde kendine guveniosan ayarla bi gun ws herturlu atilir bizm bu swda kesemedigmz kmse kalmadi yucel kanka eline saglik guzel video olmus (OGUZZ::KINQQ)
    Aslanım benim kesmedigi kimse kalmamış pm ecnebi arenada takılıyorum yarın girer pm atarım sana

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

eyw

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

MEYDAN OKUYORUM FETİH SANA VEYA SENİN GİBİ AĞLAYANLARA BENİ BİLEN BİLİR 1.5 AY ÜST ÜSTE KRALLIK ALDIM 1.5 AY KRALLIGI KİMSEYE VERMEDİM VARSA KENDİNE GÜVENEN DELİKANLI 5-5 8V8 ATILIR 500 TLSİNE FAKAT KLASGAME SPONSORLUGUNDA OLCAK 2 TARAFDA 250 250 KOYCAK TOPLAMDA KLASGAME 500 TL VERİLECEK 100 KİL OLAN KLASGAME TARAFINDAN 500 T LVERİLECEK VARSA 500 TL SPONSOR KARŞILIGINDA VS ATICAK 0544 602 64 12 WHATSAP ÜZERİNDEN MESAJ ATSIN ÖZELLİKLE FETİH SEN...

• oguzhan_DADALOGLU

Farketmez arenada istediginizle ws atarim suan uskodayim ayrica clanimda yok 8vs8 icin 1ws1 e kim kendine guvenirse beklerim yucelin tayfasindan

• Bu Sayfayı Paylaş