Video www.AndreamTr.com MELE PK VİDEO & BİZE FARK ETMEZ [ YÜCEL AYDIN ]

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda YUCELAYDIN tarafından 17 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Farketmez arenada istediginizle ws atarim suan uskodayim ayrica clanimda yok 8vs8 icin 1ws1 e kim kendine guvenirse beklerim yucelin tayfasindan
    Hepsini görmek için tıklayın...
    8vs8 atabilirz yukarıda whatsap numaramı bırakmışım mesaj at sponsorlu vs atalım.

• fetihan acar

fetihan acar Aktif Oyuncu

MEYDAN OKUYORUM FETİH SANA VEYA SENİN GİBİ AĞLAYANLARA BENİ BİLEN BİLİR 1.5 AY ÜST ÜSTE KRALLIK ALDIM 1.5 AY KRALLIGI KİMSEYE VERMEDİM VARSA KENDİNE GÜVENEN DELİKANLI 5-5 8V8 ATILIR 500 TLSİNE FAKAT KLASGAME SPONSORLUGUNDA OLCAK 2 TARAFDA 250 250 KOYCAK TOPLAMDA KLASGAME 500 TL VERİLECEK 100 KİL OLAN KLASGAME TARAFINDAN 500 T LVERİLECEK VARSA 500 TL SPONSOR KARŞILIGINDA VS ATICAK 0544 602 64 12 WHATSAP ÜZERİNDEN MESAJ ATSIN ÖZELLİKLE FETİH SEN...
    Yenilen pehlivan gurese doymazmış aslan parçası ha ecnebi kardeşim her zaman 2v2 atabiliriz videolu full warriorla ws atmam ben yucelcim

dayakxd bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Ben herzaman arenadayım şu forumda sallamaktan başka birşey yapamayan leblebi beyinliler fake açıp all chatten tw ver bakalım ne kadar temizsin/ecnebi 3 defa ban yedi hala tbl kullanıyor diye flood atan tipler beni tanıyan tanıyor sizlerden birşey beklemiyorum

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Hem sana yanıt vermedim neden üstlendin anlamadım yani ne yapayım server'ı karşıma alıp hepinize bi special mı çekeyim onu mu istiyorsunuz?

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Hem sana yanıt vermedim neden üstlendin anlamadım yani ne yapayım server'ı karşıma alıp hepinize bi special mı çekeyim onu mu istiyorsunuz?
    sen bestsin kardeşim korkuyor herkes sende :)

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

sen bestsin kardeşim korkuyor herkes sende :)
    Yok kardeşim o kadar da değil kesende var tebrik eder geçerim

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

+1

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Kral Oyuncu

Kardesim eline koluna nefesine sağlık çok güzel bu video olmuş devamını bekleriz bide şu gerizekalilar biseyinde altına sicmyin adam anısını paylaşıyor siz menfaat pesindesiniz adam küfür edebilir karşısındaki anlayışla karsiliyorsa problem yoktur.

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Kardesim eline koluna nefesine sağlık çok güzel bu video olmuş devamını bekleriz bide şu gerizekalilar biseyinde altına sicmyin adam anısını paylaşıyor siz menfaat pesindesiniz adam küfür edebilir karşısındaki anlayışla karsiliyorsa problem yoktur.
    GÖRDÜGÜM EN MANTIKLI YORUMLARDAN BİRİ :)
    ŞÖYLE SÖYLİYEYİM O VİDEODAKİ HEPSİ BENİM KARDEŞİM GİBİ KEMİK KADROYUZ SERVERİ BIRAKTIK ARADA BEN TEKLEME GİRİYORUM O KADAR AMA HALA O KİŞİLERLE KONUŞUP SOHBETİMİZİ EDİYORUZ HEPSİ ADAM GİBİ ADAMLAR ZAMANI GELDİGİNDE TEKRAR BAŞLARIZ ÖNEMLİ OLAN BİRBİRİMİZİ KAYBETMEMİZ VİDEOYUDA KENDİMİ SAĞLAM GÖSTERMEK VEYA EN İYİSİ BENİM DİYE PAYLAŞMADIM SADECE ARKADAŞLARLA ZAMANINDA ALDIGIMIZ ZEVKİ TEKRAR TEKRAR YAŞAYIP İZLEMEK İÇİN ATTIM YORUMUN İÇİN EYWALLAH...

• fetihan acar

ŞÖYLE SÖYLİYEYİM O VİDEODAKİ HEPSİ BENİM KARDEŞİM GİBİ KEMİK KADROYUZ SERVERİ BIRAKTIK ARADA BEN TEKLEME GİRİYORUM O KADAR AMA HALA O KİŞİLERLE KONUŞUP SOHBETİMİZİ EDİYORUZ HEPSİ ADAM GİBİ ADAMLAR ZAMANI GELDİGİNDE TEKRAR BAŞLARIZ ÖNEMLİ OLAN BİRBİRİMİZİ KAYBETMEMİZ VİDEOYUDA KENDİMİ SAĞLAM GÖSTERMEK VEYA EN İYİSİ BENİM DİYE PAYLAŞMADIM SADECE ARKADAŞLARLA ZAMANINDA ALDIGIMIZ ZEVKİ TEKRAR TEKRAR YAŞAYIP İZLEMEK İÇİN ATTIM YORUMUN İÇİN EYWALLAH...
    Hııımınaaa tekleme attiriyormuş amk kolsuzu 6 warriorla oynarsın sen anca ne anlarsın teklemede komuttan amk koxperı kaç kere daha banlanman lazım yüzsüz ibine seni

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Kral Oyuncu

Sen abest yorumlara bakma kardesim bende komutcuyum bende çok kfurlu konut veriyorum ama karşımdaki insanlar anlayışla karşılıyorlar yolundan şaşma kötü yorumlara kulak asma kardesim

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

Sen abest yorumlara bakma kardesim bende komutcuyum bende çok kfurlu konut veriyorum ama karşımdaki insanlar anlayışla karşılıyorlar yolundan şaşma kötü yorumlara kulak asma kardesim
    sikime takmam kötü yorumları sadece şu fetih denen 15 yaşındaki obez şişko orsbu cocuguna kafayı taktım :D :D ayrıca ben küfür ediyorum clanımdaki adamlara hepsi hoşuna gidiyor :D bizde ortam böyle kardeş 3 5 tane orosbu cocugu cekemiyor

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Kral Oyuncu

Belli oluyor

• fetihan acar

sikime takmam kötü yorumları sadece şu fetih denen 15 yaşındaki obez şişko orsbu cocuguna kafayı taktım :D :D ayrıca ben küfür ediyorum clanımdaki adamlara hepsi hoşuna gidiyor :D bizde ortam böyle kardeş 3 5 tane orosbu cocugu cekemiyor
    fethi zamanında ananı o kadar çok sikmiş ki kafayı taktın ama merak etme swye her geldiğinde o ananı elden geçirecem

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

fethi zamanında ananı o kadar çok sikmiş ki kafayı taktın ama merak etme swye her geldiğinde o ananı elden geçirecem
    2-2 vs atalım 500 tl klasgame sponsorlugunda ve bilgisiyarlar tek tek incelensin iç + dış çekim videolu ?

• fetihan acar

2-2 vs atalım 500 tl klasgame sponsorlugunda ve bilgisiyarlar tek tek incelensin iç + dış çekim vi
    TAMAM NE ZAMAN YÜCEL

• fetihan acar

Belli oluyor
    ya koxper piç siktir git forumlarda ağlama banladım diye sikmeyim seninde amcıgını

• fetihan acar

2-2 vs atalım 500 tl klasgame sponsorlugunda ve bilgisiyarlar tek tek incelensin iç + dış çekim videolu ?
    hadi amk eziği ne zaman atalım

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Kral Oyuncu

ya koxper piç siktir git forumlarda ağlama banladım diye sikmeyim seninde amcıgını
    Kime diyorsun lan senn

• YUCELAYDIN

YUCELAYDIN Aktif Oyuncu

hadi amk eziği ne zaman atalım
    250 tl sen 250 ben klasgame yatırcaz sonra 2-2 vs atıcaz 10 vs atıcaz ilk 10 olan kazanır sonucda sponsorluk da atıcaz paraları vericez siteye sitete kazanan kişiye vericek +371 21 444 272 wp yaz

• Bu Sayfayı Paylaş