HaYaLLeR vs HaYaTLaR

Aktif Oyuncu
24 Haziran 2017
89
10
28
31

Charımın banı açılalı 2 gün oldu. İlk gün video alamadım. Tekrar ban yemeden önce aynı gün içerisinde çektiğim sahneler. Umarım beğenirsiniz.
Ban yeme sebebi admine göre sözde slayt. Sözde slayt dememin sebebi de bu kuralın sadece benim için geçerli olduğudur. Çünkü andreamtr'de slayt ve hile kullanmak serbest. Şöyle serbest admine bir miktar bağış yapmanız gerekecek. Sonrası her şey serbest.
Akıllı mantıklı birisi slaytın hile olmadığını bilir. Çünkü arkadaşlar bakın Usko'da canlı yayın yapan adam admin yanındayken aynen şöyle diyor. Burdan çıkabilmem için slayt atacağım ve attım evet. Admin slayt attı diye neden banlasın ki hile değil. Bunu andreamtr admini ugurkeles hile olarak algılıyor. ( Daha doğrusu beni banlamak için bahanesi bu şekilde )
Çoğu insana sorarsanız bu bir yetenektir. Bir oyunu bilen,oynayan var. Bir de sadece oynayan var. ugurkelesin istediği düz mantıktır. Sadece oynayın diyor. Bana göre oyunun her şeyini bilip hile kullanmadan düzgün bir şekilde oynamaktır.
Charım her açıldığında max. 2 gün içerisinde ban yemektedir. Çünkü admin ugurkelese 1 tl bile para vermemişimdir. Ban yiyeceğini bile bile tekrar neden giriyorsun derseniz sadece video çekme amaçlı girdim. Bu şekildedir.
Ve dipnot düşeyim buraya. Daha önce de slayttan ban yediğimi söyledim. Ban yediğim zaman tepki olarak şöyle dedim. Slayt her serverda atılıyor. Slayt atılmayan çok server var ki USKO'da bile slayt var. Sende onlar gibi slaytı fixle. Senin hatan yüzünden gereksiz yere biz ban yiyoruz şeklinde yazdım. Arkadaşlar bu fixlenmiş halidir. :)
Videoyu beğenen beğenmeyen herkese teşekkür ederim. Saygılar.
 
  • Like
Reactions: CHIMERA