yasin19126

Yeni Oyuncu
14 Nisan 2018
1
0
1
25

7 aydır askerim ve bazı olaylarla karsılastım oyunla alakam yok ama bu arkadas gene bize çamur atmıs gördüm ve paylasalım dedim hercai yunus kardeşimdir sonsuza dek onada camur atanın anasını sıkeyım icratınızı gösteriin ForzaScarrow ulen ezeldenberi aynısın mk evlisin cocugun var ve aynı kafa cık bu kafalardan delikanlı ol....

KHAN

Yeni Oyuncu
18 Aralık 2017
26
2
3
27

7 aydır askerim ve bazı olaylarla karsılastım oyunla alakam yok ama bu arkadas gene bize çamur atmıs gördüm ve paylasalım dedim hercai yunus kardeşimdir sonsuza dek onada camur atanın anasını sıkeyım icratınızı gösteriin ForzaScarrow ulen ezeldenberi aynısın mk evlisin cocugun var ve aynı kafa cık bu kafalardan delikanlı ol....
asas oynamayı bizim yanımızda ögrendin,npni bizle kastın,elindeki fsleri bile biz aldık sana.seni tüm server biliyor yasin sen np acı bir köpeksin....fazla uzatma bizim yanımızda agladıgın günleri unutmadık

MarquezZ_35

Oyuncu
11 Temmuz 2017
36
15
8
agzı olan konusuyo sende büyüdün ya tamam knight artik bitmiş gel adam nasil teklenir ogretcem sana koçum

YouKeziy

Oyuncu
27 Ocak 2018
44
4
8
30
Ulan khan orospu çocuyu sen kimsinde millete oyun öğreticen bacısını sırtladığım herkez hile diyor senin hakkında hala çıkmış burda ahkam kesiyosun haddini bil yoksa çıktığın deliğe sokarım seni klavye erkeği.

• Like
Reactions: MarquezZ_35

KHAN

Yeni Oyuncu
18 Aralık 2017
26
2
3
27
Ulan khan orospu çocuyu sen kimsinde millete oyun öğreticen bacısını sırtladığım herkez hile diyor senin hakkında hala çıkmış burda ahkam kesiyosun haddini bil yoksa çıktığın deliğe sokarım seni klavye erkeği.
haddimi bildirmeni sabırsızlıkla bekliyorum....

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
ßahsettiğin adamlar bunlarmı ben bunlara fantazi film yaptım senide perde arkası oynattım hatırlatıyım .
Usko vegadayım seviyen yeterse gel burda da eline verim

90BPM

Aktif Oyuncu
14 Temmuz 2018
183
42
28
23
kıvırma at siki gel hadi damarına basıyorum işte aq damarsızı