Video Ya5inTRKiNG ( ForzaScarrow Ağlama Mod )

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda yasin19126 tarafından 14 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. yasin19126

yasin19126 Yeni Oyuncu

7 aydır askerim ve bazı olaylarla karsılastım oyunla alakam yok ama bu arkadas gene bize çamur atmıs gördüm ve paylasalım dedim hercai yunus kardeşimdir sonsuza dek onada camur atanın anasını sıkeyım icratınızı gösteriin ForzaScarrow ulen ezeldenberi aynısın mk evlisin cocugun var ve aynı kafa cık bu kafalardan delikanlı ol....

2. KHAN

KHAN Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

7 aydır askerim ve bazı olaylarla karsılastım oyunla alakam yok ama bu arkadas gene bize çamur atmıs gördüm ve paylasalım dedim hercai yunus kardeşimdir sonsuza dek onada camur atanın anasını sıkeyım icratınızı gösteriin ForzaScarrow ulen ezeldenberi aynısın mk evlisin cocugun var ve aynı kafa cık bu kafalardan delikanlı ol....
    Hepsini görmek için tıklayın...
    asas oynamayı bizim yanımızda ögrendin,npni bizle kastın,elindeki fsleri bile biz aldık sana.seni tüm server biliyor yasin sen np acı bir köpeksin....fazla uzatma bizim yanımızda agladıgın günleri unutmadık

• MarquezZ_35

MarquezZ_35 Aktif Oyuncu

agzı olan konusuyo sende büyüdün ya tamam knight artik bitmiş gel adam nasil teklenir ogretcem sana koçum

• YouKeziy

YouKeziy Aktif Oyuncu

Ulan khan orospu çocuyu sen kimsinde millete oyun öğreticen bacısını sırtladığım herkez hile diyor senin hakkında hala çıkmış burda ahkam kesiyosun haddini bil yoksa çıktığın deliğe sokarım seni klavye erkeği.

MarquezZ_35 bunu beğendi.
  • KHAN

KHAN Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ulan khan orospu çocuyu sen kimsinde millete oyun öğreticen bacısını sırtladığım herkez hile diyor senin hakkında hala çıkmış burda ahkam kesiyosun haddini bil yoksa çıktığın deliğe sokarım seni klavye erkeği.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    haddimi bildirmeni sabırsızlıkla bekliyorum....

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Sana bu videolar yeterli uğur aq eziği

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

ßahsettiğin adamlar bunlarmı ben bunlara fantazi film yaptım senide perde arkası oynattım hatırlatıyım .
    Usko vegadayım seviyen yeterse gel burda da eline verim

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

kıvırma at siki gel hadi damarına basıyorum işte aq damarsızı

• Bu Sayfayı Paylaş