HaYaLLeR vs HaYaTLaR

Aktif Oyuncu
24 Haziran 2017
89
10
28
31
şu oyunu kaç yıldır oynarım. ben böyle bir player görmedim. gerçekten en best assasin videosu. tebrik ederim. skill barı olsun takı çıkar tak olsun. %10 la başlaması olsun. hastası oldum. lütfen videolarını bizden esirgeme. haftada 1 lütfen en azından 1 tanecik videonu paylaş bizle. zirvedekileri siktir et. sen zirveye kale yapmışsın ve kimse o kaleyi ele geçiremeyecek. her şey için sana minnettarız. amin

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
şu oyunu kaç yıldır oynarım. ben böyle bir player görmedim. gerçekten en best assasin videosu. tebrik ederim. skill barı olsun takı çıkar tak olsun. %10 la başlaması olsun. hastası oldum. lütfen videolarını bizden esirgeme. haftada 1 lütfen en azından 1 tanecik videonu paylaş bizle. zirvedekileri siktir et. sen zirveye kale yapmışsın ve kimse o kaleyi ele geçiremeyecek. her şey için sana minnettarız. amin
senin namusunu sikerim orosbu çocuğu adam asas öğreniyorum diyor adama dediğin şeye bak piç kurusu sen bunları biliyorsunda bir bokmusun nicksiz piç 549 220 21 10 ara bu numarayı anana bi kayayım piç kurusu nasıl daşşak geçilir öğrenirsin

dadaloglu1881

Yeni Oyuncu
27 Nisan 2018
7
0
1
29
la sen kımsın dallama ogrenıyoz dıyoz attık oyle gırgırına bırıne kasten bıse yok gırgır samata dıye senın egon sana ınsanlıgını unutturmus bıraz ınsan ol ınsan

HaYaLLeR vs HaYaTLaR

Aktif Oyuncu
24 Haziran 2017
89
10
28
31
şimdi gerizekalı arkadaslar ben ne dedim okuyun bi hele. arada küfür varmı yazdıklarımda. espri yapıyorum nerenizden anlıyorsunuz ?

dadaloglu1881

Yeni Oyuncu
27 Nisan 2018
7
0
1
29
samet sıktır er havlasın hacı ben memnunum zevkımı alıyom onlar ego tatmın etsın :D bebe gıbı plemıge gıremem boylelerıyle izlediysen begenmedıysen sıktır cık yorum yapma bu kadar basıt

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63

Amina kodumun oğlu boş boş konuşma sikerim senin ağız yayını. Siktimin etkisiz elemanı adam senin gibi yavşak bir oç değil en azından kendini biliyor oynamaya çalısıyor ayar ettin beni nickini yaz