Video yenı bi asas gelıyo akılları almaya :D:D

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dadaloglu1881 tarafından 27 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. dadaloglu1881

dadaloglu1881 Oyuncu

kısa zamanda tam olarak hazır olurum :D zirvedekiler hazır olun

2. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

şu oyunu kaç yıldır oynarım. ben böyle bir player görmedim. gerçekten en best assasin videosu. tebrik ederim. skill barı olsun takı çıkar tak olsun. %10 la başlaması olsun. hastası oldum. lütfen videolarını bizden esirgeme. haftada 1 lütfen en azından 1 tanecik videonu paylaş bizle. zirvedekileri siktir et. sen zirveye kale yapmışsın ve kimse o kaleyi ele geçiremeyecek. her şey için sana minnettarız. amin

3. SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

şu oyunu kaç yıldır oynarım. ben böyle bir player görmedim. gerçekten en best assasin videosu. tebrik ederim. skill barı olsun takı çıkar tak olsun. %10 la başlaması olsun. hastası oldum. lütfen videolarını bizden esirgeme. haftada 1 lütfen en azından 1 tanecik videonu paylaş bizle. zirvedekileri siktir et. sen zirveye kale yapmışsın ve kimse o kaleyi ele geçiremeyecek. her şey için sana minnettarız. amin
    Hepsini görmek için tıklayın...
    senin namusunu sikerim orosbu çocuğu adam asas öğreniyorum diyor adama dediğin şeye bak piç kurusu sen bunları biliyorsunda bir bokmusun nicksiz piç 549 220 21 10 ara bu numarayı anana bi kayayım piç kurusu nasıl daşşak geçilir öğrenirsin

• dadaloglu1881

dadaloglu1881 Oyuncu

la sen kımsın dallama ogrenıyoz dıyoz attık oyle gırgırına bırıne kasten bıse yok gırgır samata dıye senın egon sana ınsanlıgını unutturmus bıraz ınsan ol ınsan

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

şimdi gerizekalı arkadaslar ben ne dedim okuyun bi hele. arada küfür varmı yazdıklarımda. espri yapıyorum nerenizden anlıyorsunuz ?

• dadaloglu1881

dadaloglu1881 Oyuncu

samet sıktır er havlasın hacı ben memnunum zevkımı alıyom onlar ego tatmın etsın :D bebe gıbı plemıge gıremem boylelerıyle izlediysen begenmedıysen sıktır cık yorum yapma bu kadar basıt

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

veletler yav bunlar nasıl bir kafa varsa artık zorunuza mı gitti anlamadım :D niye bu kadar gücendiniz siz ?

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

asdasd :D kolay gelsin

• SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

asdasd :D kolay gelsin
    kardeş senin ne kastettiğini herkes anladı insanların kötü yanlarını özelden kişiye iyi yanlarını övgülerini herkesin içinde söylemeyi öğrenmen gerek

• dadaloglu1881

dadaloglu1881 Oyuncu

yaptıgı yoruma gore daha cocuk o yüzden pek takmadım samet :D

• SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

yaptıgı yoruma gore daha cocuk o yüzden pek takmadım samet :D
    yok kardeşim oda farkına vardı zaten hatasının pc yaptırıcam bir kaç güne vs atalım seninle tsde falan konuşuruz bir kaç taktik var 1w1 de kim biliyordu eskiden asası zamanla herşey

• dadaloglu1881

dadaloglu1881 Oyuncu

eyv kardesım ısın rast gelsın bas tacısın

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Amina kodumun oğlu boş boş konuşma sikerim senin ağız yayını. Siktimin etkisiz elemanı adam senin gibi yavşak bir oç değil en azından kendini biliyor oynamaya çalısıyor ayar ettin beni nickini yaz

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

siz 3 ünüz de kendinizi bir bok sanmaya devam edin :D sizin gibi çoluk çocuklar bu şekilde eğleniyor demek ki.
    eksik olmayın.

• dadaloglu1881

dadaloglu1881 Oyuncu

zorla kufur ettırecen demı amına kodugumun gamışı salca olduguna gore cok sıkıldın bana

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Usta Oyuncu

Yak

kısa zamanda tam olarak hazır olurum :D zirvedekiler hazır olun
    Yakışır reis :D

• dadaloglu1881

dadaloglu1881 Oyuncu

:D:D:D saol ökkesim :D

• Bu Sayfayı Paylaş