Sabit Konu YENİ SİSTEM HAKKINDA BİLGİ OKUYUNUZ.

'Oyun Duyuruları' forumunda MuratALVER tarafından 29 Kasım 2019 tarihinde açılan konu

1. MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

MERHABA ANDREAMTR OYUNCULARIMIZ.
    UZUN SÜREDİR (10.09.2019) TARİHİNDEN BERİ ÇALIŞMALARIMIZ SONUCUNDA SİZLERE KİMSELERDE OLMAYAN SİSTEMİ SUNUYORUM.
    BU SİSTEM ŞUANDA BETA AŞAMASINDA VE KAPALI BETA OLARAK SUNULACAKTIR.
    GEREKLİ ÇALIŞMALARIM BİTİNCE CLİENT VERİLECEK VE SİZLERİN HUZURUNA ÇIKACAK
    PEKİ BU SİSTEM DE NE VAR?
    KISACASI YOK YOK DİYORUM.
    EN ÖNEMLİSİ HİLE YOK !

EŞİ BENZERİ OLMAYAN RANK BONUSLAR OYUNDA PK ATTIKCA ZEVK ALABİLECEĞİNİZ ORTAM.
    EVET HERKESİN BEKLEDİĞİ VS LER 1V1 8V8 PARTY VS LER.
    BDW JR DM GİBİ EVENTLARA KATILDIKCA DAHA FAZLA BONUS KAZANACAKSINIZ BU EVENTLAR %99.9 SORUNSUZDUR. VE EKRANA BUTON GELMEKTEDİR.
    CLİENTİMİZ ÇİFT TEMALIDIR İSTEYEN 1299 ŞEKLİNDE İSTEYEN V21XX ŞEKLİNDE OYNAR BİZE ÖZELDİR (!)
    OYUNDA PAZAR YAPABİLECEKSİNİZ.
    OKÇULARA MÜJDE ÇOK ZEVK ALACAKSINIZ.

DROP KUTU SİSTEMİ SADECE BİZDE.

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  2. MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

GİRİS EKRANI

3. ROOTTCELL

ROOTTCELL Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

MERHABA ANDREAMTR OYUNCULARIMIZ.
    UZUN SÜREDİR (10.09.2019) TARİHİNDEN BERİ ÇALIŞMALARIMIZ SONUCUNDA SİZLERE KİMSELERDE OLMAYAN SİSTEMİ SUNUYORUM.
    BU SİSTEM ŞUANDA BETA AŞAMASINDA VE KAPALI BETA OLARAK SUNULACAKTIR.
    GEREKLİ ÇALIŞMALARIM BİTİNCE CLİENT VERİLECEK VE SİZLERİN HUZURUNA ÇIKACAK
    PEKİ BU SİSTEM DE NE VAR?
    KISACASI YOK YOK DİYORUM.
    EN ÖNEMLİSİ HİLE YOK !

EŞİ BENZERİ OLMAYAN RANK BONUSLAR OYUNDA PK ATTIKCA ZEVK ALABİLECEĞİNİZ ORTAM.
    EVET HERKESİN BEKLEDİĞİ VS LER 1V1 8V8 PARTY VS LER.
    BDW JR DM GİBİ EVENTLARA KATILDIKCA DAHA FAZLA BONUS KAZANACAKSINIZ BU EVENTLAR %99.9 SORUNSUZDUR. VE EKRANA BUTON GELMEKTEDİR.
    CLİENTİMİZ ÇİFT TEMALIDIR İSTEYEN 1299 ŞEKLİNDE İSTEYEN V21XX ŞEKLİNDE OYNAR BİZE ÖZELDİR (!)
    OYUNDA PAZAR YAPABİLECEKSİNİZ.
    OKÇULARA MÜJDE ÇOK ZEVK ALACAKSINIZ.

DROP KUTU SİSTEMİ SADECE BİZDE.

Hepsini görmek için tıklayın...

Mevcut charılarımızda nplerimizde ve itemlerimizde bir değişiklik olucak mı server sıfırlanacak mı yani? Bide ne zaman gelicek yeni sitem tarih belli mi?

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

server can çekişiyor büyük bir devrim şarttı. gelsin yenilikler bi görelim bakalım.

• Rosso

Rosso Oyuncu

Admin şu okçu Skillerine bir düzenleme yap artık 5 skil atıyorum 1 2 tanesi vuruyor sadece ko 59 daki gibi yaparsan çok güzel olacak Vs PK larda gerçekten sinir bozuyor skil atıyor ama vurmuyor boşa gidiyor damage yok saygılar

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

İlk geldiğin günden beri sabredin her şey değişecek hile olmayacak çok güzel etkinlikler olacak falan diyordun bizleri oyalamak için söylediğini düşünüyordum ama sen utandırdın beni çok güzel fikirler bunlar umarım yakında gelir, 8ws8 nasıl olacakla ilgili video atacağın zamanda

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

kısmında paylaşırsan iyi olur burada pek kimse göremiyor.

• Bu Sayfayı Paylaş