B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK kullanıcısının son içeriği

1. B

Resim Dayakxd bi gir içeri

ulan şemo ulan dünkü bok :D güldürdün yine beni
  2. B

Video CANSU::KINQQ [WaTcH AnD LearN] BANA MI YÜRÜYON (YEŞİL UZAYLI)

kardeş yazdığının ilk satırını okudum gerisini okumadan yorum yapıyorum şuan. delikanlı olsa forumda ve oyunda kız nickiyle oynar mı ? bunu tüm soruların altına cevap yazabilirsin
  3. B

Resim Dayakxd bi gir içeri

2 nizinde amına basim. yoksa ananızın amına basim çokmu iyi sanıyosunuz kendinizi amına soktuklarım madem iyisiniz bu çöplükte kime ne kanıtlamaya çalışıyosunuz ızdırabını yerini yurdunu siktiklerim
  4. B

Video CANSU::KINQQ [WaTcH AnD LearN] SEN KİME İLİZYON ATIYON DEĞİŞİK

cansukinq seni sikerim saygınıda sikerim agzınıda sikerim ne saygısı lan saygınıda sikerim 5 kere kesilip 1 kere kesince video atmak nedir lan amcık
  5. B

Video CANSU::KINQQ Return Of Brothers Clan Pk #ECELLL ÖZEL DAYAK DERSİ #ANDREAMTR

dünkü boklara bakın :d video almışlar bi de amına kodugum kosperları bi de kız ismi yazmış ananı değilde senimi sikelim illa
  6. B

Resim DoYouKnowSIXI

ULAN amına kodumun çocugu bi bok yiyemeyince tbl kosp açıp oynayan sizsiniz zaten :D bi sik yapamadan da siktir olup gittiniz siktir olup gidin amk isteyen yok sizi bi bok değilsiniz kullansanız bile :D ezikler 3 vs 1 atıyorum üstüne hileniz var hala ulan varya eğlence kaynağımdınız :D
  7. B

Video Tutorials 8w8 Flawles_Wictory

BİZ YOKKEN ALEM KRAL OLMUŞ ÖYLEMİ ?
  8. B

Video Siz ne ara büyüdünüz King Old Exotic

yeter lan amına soktuğum ibneleri sizi kendinizi ne yarram sanıyonuz orosbunun evlatları bu forum sizden ibaret değil ananızın amına bacağımı sokarım şimdi siktir olup gidin yeter lan toplara bak hele bu sözüm hepinize amcık ağızlılar sizi.
  9. B

Video Arkamızdan Atıp Tutanlar.

ecnebi adammı la herkes kesiyo onu ama akıllı biri olsa hala mal mal konusmalar yapmaz hep artislik yapıyor sonra yarragın altında kalıyor
  10. B

Resim KAYIP İLANI (1000 TL ÖDÜLLÜ)

dediğin kişiyi tanımıyorumda sen baktınmı :D onu de
  11. B

Resim KAYIP İLANI (1000 TL ÖDÜLLÜ)

ananın amına bak belki oraya girmiştir :D annen sever öyle şeyleri
  12. B

Video HARMONİOUS CLANI AFFETMEZ

vay kafatasını siktiğim attığı linke bak
  13. B

Allame - Yak Gemilerini (feat. 9Canlı, Eypio, Yener Çevik)

müzik paylaşacağına oyuna bak aq herkeste kosp var lan! sikerim dayını ayık ol amcık
  14. B

Tek gerçek var oda OMC

sizin gibi itler ürür ürür