PowerDamage kullanıcısının son içeriği

1. PowerDamage

Resim Önerebileceğiniz klavye&mause

G300s veya A4 tech almalısın bence ama herhangi bir programda mouseda aynı minoru atıyor ya.
  2. PowerDamage

Resim 1

Hayırlı olsun adaş :)
  3. PowerDamage

Video Im AcitmadaaNNNN_ Şahsım Adına Atılan Movie Ve Yorumlar Hakkında

bilsem bu kadar ağlayacağını eline vermezdim defalarca neyse sensin bestsin :D Sen video alırsan çarımı veririm demedinmi full yedikten sonra gerizekalı :D
  4. PowerDamage

Video vS AcitmadaN

Ah be moruk bir bakayım dedim canım sıkıldıda ağlama duvarına dönmüş çoluk çocuklamı uğraşacaz . :D Morug farklı nickle gelmiş diyorsun kendi nickimle arenaya girince vs için r atamam rezil olurum diye alt f4 atıyorsun yapma gözünü seveyim 5.1 kesmişmiş at movie hadi tbl demişim ahaha :D
  5. PowerDamage

Video vS AcitmadaN

Hile olacağını sanmıyorum yıllardır dostum lakin yanına oturup izlemedim net birşey diyemem, bu arkadaş evet bayağı hırslı, egoist birisi ciddiye alınacak biride değil ama video çekemezsin gibi laflarının üstüne attım kişisel problemlerden ötürü ciddiye alacağım birisi değil.
  6. PowerDamage

Video vS AcitmadaN

Mert ünlünün konuyla ilgisi ne anlayamadım, teşekkür ederim yorum için.
  7. PowerDamage

Video vS AcitmadaN

id pass'ı bekliyorum best player hadi öptüm.
  8. PowerDamage

Resim PowerDamage vs ECNEBI [Anlaşmalı VS] (Skor 5-4)

Öncelikle konuya başlarken dostça bir vs olduğunu ve hiçbir şekilde kötü niyetimin olmadığını belirteyim. ECNEBI kardeşim ile anlaşmalı vs için anlaşmıştık, kendisi kibar bir insan dostça vsmizi attık, skorun 5-4 olduğunu göz önünde bulundurursak vsnin kazananı tam anlamıyla belli sayılmaz...